Honda Motorsikletimin Gösterge Paneli Su Alıyor!

İsmail Y. |

2012 model Honda pcx marka motorsikletim daha 5000 km de , km saati iç kısmında kalan alt taban beyaz yeri su ve kir alıyor, bu sebepten içerisi artık küflendi. Konuyu Honda mototal hasanpaşaya 3 kere söyledim , bana içerisi su da alır pislikte de dedi. Bu yüzden garanti kullanılmaz peki şimdi siz söyleyin hangi parçalar hangi durumda garanti kapsamı olacak bundan daha garantiye girecek bir durum var mı konuyu Honda tr'ye aktardım sonucunu bekliyorum. En azından fotolarını çekip yollasaydınız , onuda yapmadınız . Bu konuda mağdurum her gün küflenmiş yeşil yeşil duran km saatine bakıyorum.

Etiketler :

Gösterge Paneli

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • İsmail Y.
    30 Nisan
    16:32

    ŞİKAYETİM HONDA TR TARAFINDAN RED EDİLDİ , EVET ANAHTAR TESLİM 7 BİN TL PARA VERİP MOTOR AL , GÖSTERGE PANELİ SU VE KİR ALMASINI DOĞAL BULAN HONDA TR,Yİ BURADAN KUTLUYORUM DOĞRU YOLDASINIZ DEVAM EDİN , ÇOK DAHA KALİTELİ MOTORSİKLET İÇİN ONLARA GÖRE 25 İLE 50 BİN TL ARASINDA PARA VERMEK LAZIM YOKSA 3 CÜ SINIF PARASIZ KALİTESİZ MOTORCU İLAN EDİLİYORSUNUZ , SAYGILAR ...

    BİR TANE YETKİLİ ÇIKIP BANA DESİN ELİNİ VİCDANINA KOYUP DESİN O GÖSTERGE PANELİNİ BEN TEMİZLERİM İÇİDE KİR DOLMAZ DESİN BURDANNNNN , BEKLİYORUM HONDA TR,DEN BUNU DİYCEK ADAMMM ÇIKACAK MI .