20 Ocak 2014

Honda Bayi Aracımın Motorlu Taşıtlar Vergisini Ödemedi!

Dünyanın ve Türkiye'nin en çok tercih edilen, en çok kullanılan otomobili olduğunu söyledikleri, onlar için özel olduğumuzu söyleyen Honda Ufuk Otomotiv A.Ş'den 20 Aralık 2013 cuma günü 2013 model, Honda civic 1.6 elegance benzinli otomatik araç aldım.

Alış sırasında 2014 yılı 1. dönem motorlu taşıtlar vergisini de yatıracaklarını, benim 2014 yılı temmuz ayında 2. dönemini yatıracağımı söylemelerine rağmen şimdi ödeme yapmadıkları gibi telefonlarıma çıkmayıp geri dönüş de yapmıyorlar. Sorunumun çözümüne yardımcı olmanızı istiyorum.

Gülçin 1.270 Okunma

Cevaplar

  • Gülçin 23 Ocak 2014

    20 ocak 2014 pazartesi saat 17.30 civarında Honda Ufuk Otomotiv Halkla ilişkilerden bizi aradılar.Garanti kapsamındaki aylık bakımı yapılan arabamızın servisinden memnun olup olmadığımızı öğrenmek istediler.Bende servisle ilgili problemimizin olmadığını belirttim.Başka bir şikayetimizin olup olmadığını sordular bende şikayetimi dile getirdim.Telefondaki kişi 2014 yılı 1. dönem M.T.V. nin Ufuk otomotivin yatırması gerktiğini ,bana yatırmamaları gerekçelerini sorup ,telefonuma gerid önmeyen genel müdür muavini Nevin hanıma aktardılar.Nevin hanımla yaptığım görüşmede bana gereksiz ,konuyla ilgisi olmayan bir çok şey anlatarak ve laf kalabalığı yaparak olayı anlamadığımı ,böyle bir şeyin mümkün olmayacağını ,neredeyse aldığım tarihteki M.T.V. yi yatırdıkları için dua etmem gerekir gibi ifadeler kullandı.Güya başka şirketler onu da yatırmıyormuş.Oysa yapılan pazarlık sırasında benim 2014 yılı 2. dönemden itibaren M.T.V. yi yatıracağmı söylemişlerdi.Sonuç olarak şirket zeytinyağ gibi üste çıkmaya çalışıyor.(Bu sözü telefonda Nevin hanım zeytinyağ gibi üste çıkmaya çalıştığımı düşünmeyin dediği için yazıyorum.)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön