Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Homm Bitkisel Ürünler Grup Lideri Hakareti

Büşra
19 Ekim 2021 15:43
76.089

Homm bitkisel firmasına tanıdık vasıtasıyla satış yapmak için üye oldum ve WhatsApp grubuna dahil ettiler beni. Daha sonra tam detayları anlatmadı m** lider denilen şahıs tam ismini bilmiyorum sanırım bu ismiydi.

Daha sonra üst lider aradı 200 TL lik alışveriş yapmam gerektiğini söylediler daha sonra ise ben bunu kabul etmeyeceğimi ve üyelikten çıkmak istediğimi söyledim daha sonra bu üst lider iyi konuştu ama m--denen alt liderdeki şahıs tam detayları anlatmadı bana ben çıkmak istediğimi söyleyince tabi işine gelmedi benden para kazanacaktı ben gruptan çıkacağım dedim ve y-- 23 aklın çocuk gibi, çocuk gibi konuşuyorsun ben gruptan sorun çıkaran istemiyorum gibi laflar etti. Bende 2 kere uzatmaya gerek yok dedim konuşmaya devam edince bende suratına kapattım ve her yerden engelledim. Bu şahısla ilgilenilmesini istiyorum firmanın bu şahısla kimse iş yapmasın çıkmak isteyince hakaret ediyor.

profile profile
2 Destek
26 Ekim 2021 09:28 (Şikayetten 6 gün sonra)

Merhaba Büşra Hanım, Homm Bitkisel liderlerinin bağımsız eylemleri şirketimizi sorumlu tutmamaktadır. Detaylı bilgilendirmeyi sponsorlarınız ile görüşebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız,

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Benzer Şikayet Yaz