Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Homm Bitkisel GSM No Bulunamadı

profile
24 Mayıs
16.338

Homm bitkisel ürünlere 2 gün önce kayıt oldum. Bugün temsilci olarak girmeye çalıştığımda GSM no bulunamadı diyor. Kendi numaram dışında da bir numara yazmış olmam imkansız zaten ve numarasız da kayıt olunmuyor. Bununla ilgili bir çözüm sunarsanız çok sevinirim.

Benzer Şikayetler

Homm Bitkisel Ürünler Telefon Numaramı Dağıttılar

profile
4 gün önce
138

Takip ettiğim influencer online iş imkanı diye önerdi bir kere aradılar, iş tanıttılar. Sonrasında istemiyorum yapmayacağım dedim diye telefon numaramı dağıttılar. Her gün başka telefon numaraları ile arayıp mesaj atıp duruyorlar. Mahkemeye vereceğim, bunlarla uğraşmaktan bıktım.

Homm Bitkisel Ürünler Telefon Numaramı Dağıttılar

Homm Bitkisel Ürünler İptal Edilen Sipariş Bedeli İade Edilmedi

profile
2 hafta önce
2.725

Merhaba, homm bitkiselden mükerrer siparişimin birini İptal ettim. Siparişlerim bölümünde sipariş tek görünüyor bana ürün tek geldi ama hesabımda 2 ödeme görünüyor ve haziran ayı siparişi. Arayıp durumu izah ettiğimde hata olduğunu iade edileceği söylemdi. Hala iade edilmesini bekliyorum. 622 TL lik...

1 Yorum

Homm Bitkisel Ürünler Ekip İçerisinde Sorun Yaşadım

profile
2 hafta önce
896

21-24 Mayıs tarihleri arasında 1000 TL'lik sipariş girene çekilişsiz kurasız gram altın hediye şeklinde bir kampanya idi. Ben zor şartlarda 1000 TL'lik siparişi girdim ve gram altını hak ettim. Aradan 2 ay geçti ve altını göndermediler. İtiraz ettim, bana gönderdikleri 0.05 gram şeklinde geldi. Sarr...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

4 Yorum

Mrv

Merhaba hala sorun yaşıyorsanız yardımcı olabilirim.

Canan

İrem hanım yardımcı olmak isterim

Fatih

Son rakamını yanlış yazmış olabilirsiniz var öyle üyelerimiz isterseniz müşteri hizmetlerini arayarak güncelleyebilirsiniz.

Özgül

İrem hanım merhaba, Ben Özgül Güler Altun. Size hemen yardımcı olayım. Sisteme kayıt olduğunuzda doğru numara girdiyseniz size bir SMS gelir ve hoşgeldiniz şifreniz xxx der. Sanırım yanlış bir numara girdiniz bunun için 4447797 yi arar t. C. İle doğrularsanız güncel numaranız kayıt edilir. Doğru ve ilgili bir lider bunu halleder aslında ama iletişim olmadı sanırım. Sevgiyle kalın.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz