Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Hometech ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
Dizüstü Bilgisayar Deneyim Raporları
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Sıfır Alınan 6 Aylık Hometech Bilgisayarlar Ve Düzeltilemeyen Arıza

295
Metin
Metin 11 Ocak 12:07

27.06.2022 tarihinde üç adet cihazınızı iş yerimizde kullanmak üzere satın aldık. Tüm cihazları gerekli özen ve titizlikle kullanmamıza rağmen ilk cihaz bir sabah hiç açılmadı ve şarj almadı. Garanti kapsamında onarımı yapılması için yetkili servisinize kargo ile gönderdik. Henüz ilk cihaz yoldayken ikinci cihaz da aynı sorunu gösterdi.

İlk yolladığımız cihazın incelenmesi sonucu sorunun giderilemeyeceğine ve tamir olamayacağına dair dönüş yapıldı. Tespit tutanağında klavye arızası olarak not düşülmüş. İkinci cihazda aynı sorunu göstermesine karşı bu kez şarj soket arızası denilmiş.

İki ayrı cihaz, aynı sorun, iki ayrı sonuç? Sıfır ve garantili olarak, markanıza güvendiğimiz için aldığımız üç adet cihaz; tatmin etmeyen dönüşler ve iş yerimizde yaşadığımız mağduriyet.

Muhasebemizi tuttuğumuz cihazlar bir sabah açılmıyor ve yüz binlerce tl lik alacak verecek kayıtları hiç oluyor, bunun yanı sıra tutarsız ve ilgisiz arıza dönüşleri ile karşılaşıyoruz.

Satın aldığımız cihazların faturası ve ilk cihazın tespit tutanağı ektedir. İkinci gönderilen cihazın tutanağı henüz elimize ulaşmadığı için onu ekleyemiyorum.

Mağduriyetimizin giderilmesi adına aldığımız ürünlerin iade alınmasını, ödediğimiz tutarın tamamının tarafımıza geri ödenmesini ve ivedilikle konu ile ilgili dönüş yapılmasını rica ediyorum.

  • profile
1 Destekçi
Dizüstü Bilgisayar Deneyim Raporları
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Benzer Şikayetler

profile
206
29 Ağustos 2022

Hometech Garanti Kapsamını Tanımıyor

02.10.2020 tarihinde aldığım Hometech bilgisayarım kapalı halde dururken yaklaşık iki hafta önce içinden duman çıkartmaya başladı sonrasında arızalandı ve bir daha açılmadı. Ürünü garanti kapsamında olduğu için servise yönlendirdim. Bugün gelen SMS'te sistem kartının arızalandığı, üst kapağın kırıld...

Hometech Garanti Kapsamını Tanımıyor
profile
853
10 Ağustos 2022

Hometech Alfa 420 C Bilgisayar, Servis Ve Garanti

Hometech Bilgisayar. Turkcell den Hometech bilgisayar aldık senesi dolmadan aşırı ısınmadan dolayı kapanma yapmaya başladı. Turkcell'e götürdük sevisine gönderdiler gönderimden 14 gün sonra mesaj yolu ile 650 TL para istendi. Arıza tespit nedir diye sorduğumuzda klavye su temas etmiş kullanıcı hatas...

profile
44
17 Kasım 2022

Hometech Yetkili Servisin Saçmalığı

Hometech den bilgisayar aldım. Ancak o kadar pişmanım ki, daha garantisi bitmeden bir sürü arıza verdi. Garantiye yolladım onarılmıyor dedi. Para iadesi yapılacak dedi. Ancak 2 sene önceki fiyatıyla, şimdiki fiyatı arasında 2 kat fark var. Ben kendi paramla mağdur oldum. Böyle saçma bir şey görmedim...

profile
1.354
18 Haziran 2022

Hometech Alfa590S Hoparlör Arızası

Hometech alfa 590S PC aldım geçen hafta daha 1 hafta yeni doldu yani hoparlör patlaması nedir sürekli ses çıkarıyor böyle bir sistem görmedim ben yani o kadar para ödüyoruz ürünün bize çıkardığı soruna bak şimdi şirket bilgisayarım bunun 1 hafta bende olmaması demek benim dünya para kaybetmem demek ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .