Hometech ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
Dizüstü Bilgisayar Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Ses Sorunu Var Yüklü Aygıt Yok Hometech Alf 470c

66
Serkan
Serkan 08 Ocak 04:21

Su anki güncel ses sürücüsü hangisi alfa 470 c model tablet bilgisayarımda ses giriş çıkış aygıtı yok hiçbir driver sürücüleri yüklemedi sitenizde de yok güncelleme yardımcı olursanız çok sevinirim çoğu kişide aynı sorun var çok mağdur olduk.

Dizüstü Bilgisayar Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Benzer Şikayetler

profile
448
3 hafta önce

Hometech Tesla Cetrix Tabletimde Driver Sorunu Yaşıyorum

Hometech Tesla Cetrix isminde bir tabletim var. Ancak, cihazıma driver yüklemek için yardım istediğimde, firmanın çalışanları bu konuda yardımcı olmadılar. Ayrıca, cihazın çalışır durumda olmaması nedeniyle oldukça hayal kırıklığına uğradım.

profile
54
11 Nisan

Hometech Alfa 600c Driver Yok Bize Gönder Biz Yapalım Var.

Hometech alfa 600c laptopuma format attım. Sürücülerini kuracağım. Orijinal web sayfalarında destek kısmında 600c ye dair hiçbir sürücü yok. Sanki bu ürün yokmuş gibi. Destek hattına yazıyorum diyorum ki bana sürücüleri lazım diyorlar ki "ücretli servisimize göndereceksiniz biz yapacağız" yahu bu na...

profile
97
04 Nisan

Hometech Ses Driver Sorunu

20 yıldır bilgisayar işi ile uğraşıyorum Hometech kadar kötü notebook mu diyeyim, tablet mi diyeyim anlamadım. İçine tablet kartını koymuş, milleti notebook diye yanıltıyor. Ses kartını hiç söylemiyorum.

profile
782
01 Şubat

Hometech Driverlar İndirilebilir Değil, Bir Ses İçin Servise Yollamak Gerekiyor

Hometech alfa 110a laptop referans no : 754172 fatura kesinlikle kesilsin. Çünkü Tüketici Hakları mahkemesine başvuracağım. Driverlar'ınız indirilebilir yüklenebilir olmadığı için hiçbir yerde bulunmayacağı için servise siz çağırdınız ve bana ücret çıkardınız. 10 yıl sizin yazılım desteği sağlama zo...

profile
696
17 Ocak

Hometech Ses Driveri Bulunamıyor

Teknosa'dan almış olduğum Hometech alfa 470c model laptopumda format sonrası ses driveri yüklenemedi. Alfa 470 c notebook'umda ses giriş çıkış dosyası yok yükleyemiyorum. Yazılım yok. Bu yüzden cihazdan ses alamıyorum. Yardımcı olun. Hiçbir yerde yazılımı bulamıyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .