Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

İlkinde Tamir Edip İkincide Kullanıcıya Yıkmak Neyin Nesidir Hometech?

profile
30 Mart
3.051

Hometech Alfa 10TB tabletimin şarj soketi ikinci seferdir arıza yaptığı için servise gönderdim maalesef geçen sene gönderip tamiri tereddütsüz yapılan tabletim bu sefer kullanıcı hatası bahane edilerek 175 TL ücreti karşılığında yapılacağının mesajını almış bulunmaktayım. Referans No:760304 Hometech kendi içinde tutarsızlık halindesin. Geçen yıl bizlere şirin gözükmek için mi yaptın o şarj soketini Allah aşkına. Bu sefer olmaz dedin para istiyorsun öyle mi? Geçen sefer hata kimdeydi de bu keyfi bize bağışladın söyler misin? Ya bir firma yıl olmuş 2023 böyle bir şeyden dolayı niye müşterisini anlamak istemez niye müşterisini zora sürer. Müşteri hizmetleri niye edilgendir niye inisiyatif kullanamaz illa işin bize yıkıldığı ihtarını tekrar eder durur. Geçen yıl sorun etmeden tamir ettiğin aynı arıza bu sefer nasıl müşteriye yıkılmaya çalışılır. Ya bir de çok rahatlar sizi şikayet edeceğim diyorum tabii ® ki bu senin hakkın istediğin yere şikayet edebilirsin diyor. Bence bu zamanda bu şekilde işi müşteriye yıkmaya çalışan bir firma iflas etsin gitsin inşallah. Şikayetime bu platformdan başladım. Tabii ki de çözülmezse Tüketici Hakem Heyeti'ne de gideceğim. Aynı zamanda tüm sosyal medya platformlarında Hometech in yaptığı bu yanlış tutumu tüm kamuoyuna dillendireceğim. Ben kaybetmem memlekette bir 50-100 lira veririm yaptırırım o şarj soketini hepsi bu. Ama siz itibar kaybedersiniz. Böyle bir sıkıntıyı vatandaşa haber verdiğim için bana teşekkür size kınama gelir. Bu konuyla ilgili bir Youtube ®.com videosu dahi hazırlayacağım yeter artık bu kullanıcıyı ezme faaliyetleriniz.

İlkinde Tamir Edip İkincide Kullanıcıya Yıkmak Neyin Nesidir Hometech?

Gelişme
Gelişme

01 Nisan 22:08

05.07.2021 tarihinde satın aldığım Hometech Alfa 10TB tabletimin şarj soketi ikinci seferdir arıza yaptığı için 27.03.2023 tarihinde pazartesi günü servise gönderdim. Maalesef geçen sene 05.04.2022 tarihinde gönderip tamiri tereddütsüz yapılan tabletim bu sefer kullanıcı hatası bahane edilerek 175 TL ücreti karşılığında yapılacağının mesajını almış bulunmaktayım. Hometech kendi içinde tutarsızlık halindedir. Arıza aynı ama muamele farklı. Lütfen söyler misiniz geçen yıl bizlere şirin gözükmek için mi yaptınız o şarj soketini? Bu sefer olmaz dediniz para istiyorsunuz öyle mi? Geçen sefer hata ürettiğiniz tablette idi bu sefer aynı arızanın sebebi biziz öyle mi? Geçen yıl sorun etmeden tamir ettiğiniz aynı arıza bu sefer nasıl müşteriye yıkılmaya çalışılır? Ya bir de çok rahatlar sizi şikayet edeceğim diyorum tabii ki bu senin hakkın istediğin yere şikayet edebilirsin diyor. Bence bu zamanda bu şekilde işi müşteriye yıkmaya çalışan bir firma olmaz. Şikayetime bu platformdan başladım. Tabii ki de çözülmezse Tüketici Hakem Heyeti'ne de gideceğim. Aynı zamanda tüm sosyal medya platformlarında Hometech in yaptığı bu yanlış tutumu tüm kamuoyuna dillendireceğim. Ben kaybetmem memlekette bir 50-100 lira veririm yaptırırım o şarj soketini hepsi bu. Ama siz itibar kaybedersiniz. Bu konuyla ilgili sosyal medyada bir video dahi hazırlayacağım. Böyle bir sıkıntıyı vatandaşa haber verdiğim için bana teşekkür size kınama gelir. Yegane amacım tüketici haklarının keyfi tutum ve uygulamalarla ihlal edilmediği tertemiz bir ticaret anlayışını sağlamaya yönelik vereceğim katkımdır. Referans No: 760304 Saygılarımla.

01 Nisan 00:17

Hometech Alfa 10TB tabletimin şarj soketi ikinci seferdir arıza yaptığı için servise gönderdim maalesef geçen sene gönderip tamiri tereddütsüz yapılan tabletim bu sefer kullanıcı hatası bahane edilerek 175 TL ücreti karşılığında yapılacağının mesajını almış bulunmaktayım. Referans No: 760304 Hometech kendi içinde tutarsızlık halindesin. Geçen yıl bizlere şirin gözükmek için mi yaptın o şarj soketini Allah aşkına. Bu sefer olmaz dedin para istiyorsun öyle mi? Geçen sefer hata kimdeydi de bu keyfi bize bağışladın söyler misin? Ya bir firma yıl olmuş 2023 böyle bir şeyden dolayı niye müşterisini anlamak istemez niye müşterisini zora sürer. Müşteri hizmetleri niye edilgendir niye inisiyatif kullanamaz illa işin bize yıkıldığı ihtarını tekrar eder durur. Geçen yıl sorun etmeden tamir ettiğin aynı arıza bu sefer nasıl müşteriye yıkılmaya çalışılır. Ya bir de çok rahatlar sizi şikayet edeceğim diyorum tabii ki bu senin hakkın istediğin yere şikayet edebilirsin diyor. Bence bu zamanda bu şekilde işi müşteriye yıkmaya çalışan bir firma iflas etsin gitsin inşallah. Şikayetime bu platformdan başladım. Tabii ki de çözülmezse Tüketici Hakem Heyeti'ne de gideceğim. Aynı zamanda tüm sosyal medya platformlarında Hometech in yaptığı bu yanlış tutumu tüm kamuoyuna dillendireceğim. Ben kaybetmem memlekette bir 50-100 lira veririm yaptırırım o şarj soketini hepsi bu. Ama siz itibar kaybedersiniz. Böyle bir sıkıntıyı vatandaşa haber verdiğim için bana teşekkür size kınama gelir. Bu konuyla ilgili bir Youtube.com videosu dahi hazırlayacağım yeter artık bu kullanıcıyı ezme faaliyetleriniz.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Enver
31 Mart 23:52

Şikayet yayına bile alınmadı sorun nedir anlamış değilim. Şikayetvar yetkilileri lütfen şikayetimi yayınlayın.

Enver
09 Nisan 20:31

Bugün itibariyle kronik şarj soketi bozuk tabletimizi kargodan karşı ödemeli 50 TL verip teslim aldık. 100 TL tamirine verip kullanmaya devam ediyoruz şimdilik. Arızayı 175 TL'ye bize yıkmıştı 50 TL de kargoya verdimi 225 lira gidecekti. Her halükarda 150 lira ile kardayız. Ben bir tüketici olarak haklarımı sonuna kadar arayacağım. Mesele 50-100 lira değil. Müşteriyi başına buyruk uygulamalarla mağdur eden firmaların kendilerine gelmeleri. Hukuk her şeyin üstündedir. Dün yapılan tamirat bugün yapılmadıysa bu işte art niyet ararım. Hometech out!

Kullanıcı Deneyimi

Alfa 10TB

8Şikayet
0Çözüm
1
Detaylı İncele

Benzer Şikayetler

Hometech Alfa 10 Tablet

profile
19 Nisan
1.924

Hometech alfa aldım cam kırıldı 2 aydır servis tamir yapıp göndermiyor. Çok kalitesiz bir ürün servis bu kadar kötü olmaz. Bir daha Hometech'in yanından geçmem geçirmem bu nasıl servis bir de müşteri hizmetleri var.

1 Destek

Hometech Servis Sağlam LCD Ekranında Değiştirmek İstiyor.

profile
14 Nisan
2.853

Hometech Alfa 10BS tabletim sadece dokunmatik kırık olduğu halde Hometech servisi tarafından ekranda hasarlı olduğu söylendi. Toplam 935 Tl. Tamir ücreti istendi. Bende ekranın sağlam olduğunu bildiğim için ürünün iadesini istedim. LCD Ekran sağlam olduğu halde değiştirilmek istenmesi konusunda başv...

Hometech Servis Sağlam LCD Ekranında Değiştirmek İstiyor.
Hometech Servis Sağlam LCD Ekranında Değiştirmek İstiyor.
Hometech Servis Sağlam LCD Ekranında Değiştirmek İstiyor.
1

Hometech Teknik Servis İlgisiz Alakasız İş Görmeyen!

profile
11 Nisan
1.766

01.03.2023 tarihinde Hometech alfa 10 TB tableti teknik servise gönderdim. 757712 referans numaralı 3 gün sonra hemen hesap çıkardılar parayı peşin aldılar. 1 ay sonra bir dönüş olmadığı için kendim aradım müşteri hizmetlerini, müşteri hizmetlerindeki alakasız ilgisiz sanki konuşmak istemeyen bir ba...

Hometech Teknik Servis İlgisiz Alakasız İş Görmeyen!
1 Destek
2 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz