Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Hometech Ucuz Etin Yahnisi Yenilmez

profile
09 Mayıs
1.873

Hometech alfa tablet aldım garantisi varken servisine gönderdim. Şarj almıyordu. Telefon servisi ulaştığı zaman arkadaşlar beni aradı şarj bozulduğu zaman garanti kapsamına girmiyormuş acaba ne giriyordu onu çok merak ediyorum. 120 TL ücret ödedim ve tabletin içinden çıkan şarjı onlara göndermeme rağmen bu orijinal şarj değil dediler demek ki kendileri tabletin içine orijinal şarj koymuyorlar. Buradan sesleniyorum servis kapsamına giren garanti kapsamına giren tamirat nedir?

Benzer Şikayetler

Ses Sorunu Var Yüklü Aygıt Yok Hometech Alf 470c

profile
08 Ocak
3.820

Su anki güncel ses sürücüsü hangisi alfa 470 c model tablet bilgisayarımda ses giriş çıkış aygıtı yok hiçbir driver sürücüleri yüklemedi sitenizde de yok güncelleme yardımcı olursanız çok sevinirim çoğu kişide aynı sorun var çok mağdur olduk.

1 Destek

Hometech Tablet Teknik Servis Liyakatsizliği

profile
19 Haziran
134

Hometech Elektronik Sanayi ve Ticaret a. Ş. Tablet imi ekranı kırık olduğu için gönderdim tamir ücreti olarak 735 ₺ ödedim 50 gün sonra gönderdiler. Gönderdikleri cihazı açtığımda ekran donma ve kayma yapıyordu. Tekrar gönderdim bu sefer de 1200₺ ödeme çıkardılar. Bord ve ekran değişecek dediler. Be...

Hometech Tablet Teknik Servis Liyakatsizliği
1

Hometech Alfa 8sm Tabletin Bitmeyen Sorunu!

profile
06 Nisan
1.869

Hometech alfa 8sm tabletimin şarj adaptörü aldıktan 3 gün sonra ses çıkartıyordu daha sonra koku geldi çalışmadı ekranının kenar kısım dokunmatiği çalışmıyor müşteri hizmetlerini aradım defalarca hiçbir muhatap bulamadım bu kadar ilgisizlik olamaz!

Hometech Ses Driver Sorunu

profile
04 Nisan
2.818

20 yıldır bilgisayar işi ile uğraşıyorum Hometech kadar kötü notebook mu diyeyim, tablet mi diyeyim anlamadım. İçine tablet kartını koymuş, milleti notebook diye yanıltıyor. Ses kartını hiç söylemiyorum.

2 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz