Hometech ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Emine sonucu yetersiz buldu

Hometech Alfa 8SM

Hometech  Tablet Servis Sorunu

2.219
Emine
Emine 24 Mart 13:55
Emine'nin Teşekkür Mesajı
“Ürün iade alındı. Teşekkürler”

Bim'den annem için aldığımız Hometech Alfa 8 sm tablet 3 ay sürmedi, şarj hızlı tükenme sorunu başladı. Yorumları okuduk genel olarak hızlı bitiyor yazıyordu. Fakat 5. Aya girmeden şarj olsa dahi 5 dakika'dan fazla kullanamaz oldu. Servise gönderelim dedik deprem oldu kargoları meşgul etmeyin denildi.

Geçen hafta gönderdik garantiye girmiyor 800 kusur ücret talep ettiler. Aradım sebep olarak Elle müdahale var denildi. Bir ürünün garanti süresi devam ettiğini bildiğimiz için ürüne dokunmadan gönderdik. Geri gönderim oluşturduk bu defada kargo parası talep ediyorlar. Hometech ürünü satarken gayet olumlu iken servis gerekince niye böyle oluyor.

Ürünümün tamiratının hak ettiği şekilde garanti kapsamında yapılmasını istiyorum. Elle müdahale etsem zahmete girip niye göndereyim. Servisten tamir edilip çıksa dahi 1 yılı dolmayan ürünün zaten performansı düşecek.

Emine
Emine5 gün önce

Ürün iade alındı. Teşekkürler

Hometech Alfa 8SM

Benzer Şikayetler

profile
499
2 hafta önce

Hometech Şarj Sorunu Çözmek

Hometech Alfa 7LM tabletimde şarj sorunu yaşıyorum. %60 şarj gösteriyor ancak bir anda kapanıyor ya da %5'e düşüyor ve hemen kapanıyor. Tabletimi Turkcell Superonline'dan aldım. Tüm şarj ettikten sonra sadece 30 dakika kullanabiliyorum. Lütfen ilgili mercilerin konuyla ilgilenmesini talep ediyorum.

profile
1.221
01 Mayıs

Hometech Servis Tableti Yapmıyor Ve Sistemden Sildi

01.03.2023 tarihinde Hometech alfa 10 TB tableti teknik servise gönderdim. 757718 referans numarası verdiler ve hemen ödeme yaptım. Benim de paramı peşin aldılar. Teknik servis web sitesi sisteminde ödemenin alındığı ancak sıraya konduğu bilgisi yazıyordu. Birkaç hafta boyunca aynı yazı sistemde sab...

profile
1.579
01 Nisan

Hometech Tablet Çok Kötü!

Yaklaşık 10 gün önce Diyarbakır Turkcell Superonline evime internet bağlanması için müracaat ettim. Çocukların eğitimi için Turkcell'den almış olduğum Hometech Alfa 7 lm marka tablet gerçekten çok çok kötü. Şarjı 100/100 iken yarım saatte hemen bitiyor.

  • profile
1 Destekçi
profile
491
30 Mart

İlkinde Tamir Edip İkincide Kullanıcıya Yıkmak Neyin Nesidir Hometech?

Hometech Alfa 10TB tabletimin şarj soketi ikinci seferdir arıza yaptığı için servise gönderdim maalesef geçen sene gönderip tamiri tereddütsüz yapılan tabletim bu sefer kullanıcı hatası bahane edilerek 175 TL ücreti karşılığında yapılacağının mesajını almış bulunmaktayım. Referans No:760304 Hometech...

İlkinde Tamir Edip İkincide Kullanıcıya Yıkmak Neyin Nesidir Hometech?
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .