Hometech ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mustafa sonuçtan hiç memnun değil

Hometech Alfa 8 MRC

Hometech Sıfır Cihaz Bozuk Çıktı

62
Mustafa
Mustafa 29 Aralık 2022 18:33

Hometech marka tablet aldım aldığım gün bozuk çıktı garantiye yolladım 2 ay oldu hala ne geldi, Ne ses var ilgisizler. Mesaj geliyor kargoya verildi diye gelen yok, arıyorum parça bekliyoruz diyorlar. Neden mesaj geldi? Cevap yok parça bekliyorsa sıfır ver oda yok.

Hometech Alfa 8 MRC

Benzer Şikayetler

profile
600
3 hafta önce

Hometech Ucuz Etin Yahnisi Yenilmez

Hometech alfa tablet aldım garantisi varken servisine gönderdim. Şarj almıyordu. Telefon servisi ulaştığı zaman arkadaşlar beni aradı şarj bozulduğu zaman garanti kapsamına girmiyormuş acaba ne giriyordu onu çok merak ediyorum. 120 TL ücret ödedim ve tabletin içinden çıkan şarjı onlara göndermeme ra...

profile
108
06 Nisan

Hometech Alfa 8sm Tabletin Bitmeyen Sorunu!

Hometech alfa 8sm tabletimin şarj adaptörü aldıktan 3 gün sonra ses çıkartıyordu daha sonra koku geldi çalışmadı ekranının kenar kısım dokunmatiği çalışmıyor müşteri hizmetlerini aradım defalarca hiçbir muhatap bulamadım bu kadar ilgisizlik olamaz!

profile
97
04 Nisan

Hometech Ses Driver Sorunu

20 yıldır bilgisayar işi ile uğraşıyorum Hometech kadar kötü notebook mu diyeyim, tablet mi diyeyim anlamadım. İçine tablet kartını koymuş, milleti notebook diye yanıltıyor. Ses kartını hiç söylemiyorum.

profile
44
15 Mart

Hometech Fatura Kesilmedi Faturamı İstiyorum

Hometech elektronik sanayi ve ticaret a. S de tabletimin dokunmatik ve bordunu ücreti talebinde değişim yaptırdım ki 1 aya yakın sürede dönüş sağlamadılar. Ürün geldiğinde bir adet irsaliye ve teknik servis formu geldi teknik servis formunda yapılan işlemler ve KDV dahil tutar vs. Bilgileri yazıyord...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .