04 Nisan 2016

Hometech Olmaz Olası Basit Bir Tablet PC Vakıası!

03.02.2016 tarihinde Media Markt mağazasından aldığım 551508095** seri numaralı Hometech Elite TAB 8 model cihaz şarjda iken bildiğiniz kayık gibi oldu. 04.03.2016 tarihinde servise yolladım, kontroller yapıldı herhangi bir arıza görülmemiştir ibaresi ile geri geldi.


13.03.2016 tarihinde teslim almadan geri gönderdim çünkü sorun giderilmemiş aksine muhtemelen el ile yapılan müdahale sonucu cihaz bildiğiniz dalgalanmış. İkinci kez geri geldiğinde yine aynı şekilde muhtemelen yine manuel şekilde yapılan müdahale sonucu bir tık daha düzeltilme yapılmış fakat sorun tam anlamıyla giderilmemiştir çünkü değişim ya da ücret iadesi talep etmiştim.


Yine aynı şekilde 28.03.2016 tarihinde teslim almadan tekrar gönderim yaptım servise, ki bu kez kati suretle ücret iadesi istediğimi belirttim. Çünkü değişim yapılsa bile aynı yapıdaki cihazın aynı sorunu vermesi kuvvetle muhtemel.

Serkan 952 Okunma

Cevaplar

 • Serkan25 Mayıs 2016

  Müşteri temsilciniz çok yoğun sanırım. 14 gündür iletişime geçemediler bir türlü. Bu arada cihaz gerekli tüm evraklarla birlikte Tüketici Haklarında şu anda. Onlarla muhatap olursunuz. Sizin gibi tek satışlık firmalardan nefret ediyorum.

 • Hometech Temsilcisi09 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz Başvurunuz ile ilgili müşteri temsilcimiz sizinle irtibata geçecektir Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü soru görüş ve önerilerinizi www.hometech.com.tr adresinde bulunan teknik destek bölümünden bize ulaşabilirsiniz Saygılarımızla

 • Serkan16 Nisan 2016

  Bu hafta gerekli yasal işlemleri başlatıyorum. Yoğun ilginize teşekkür ederim "hometech"!

 • Serkan07 Nisan 2016

  Her türlü yasal haklarımı kullanacağımdan emin olabilirsiniz. Ben sizinle değil, siz benimle uğraşmak zorunda kalacaksınız ücret iadesi yapılmadığı takdirde.!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön