Hometech ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
Akıllı Saat Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Hometech Müşteri Temsilcisi İle Yaşanan Gerginlik

116
Zahide
Zahide 21 Şubat 17:21

0850 622 77 20 numarasından aradığım Hometech müşteri temsilcisi saçma bir şekilde telefonu açtığı halde sesi gelmedi ve buyurun hanımefendi sizi dinliyorum diye ters bir şekilde cevap vererek açıyor telefonu gereğinin yapılmasını ya da uyarılmasını rica ederim.

  • profile
1 Destekçi
Akıllı Saat Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Benzer Şikayetler

profile
103
1 hafta önce

Hometech 470c Yazılım Desteği Yok

Cihazın yazılım desteği yok format attıktan sonra ses aygıtı gitti mavi ekran hatası vermeye başladı. Bu nasıl bir cihaz bir şey anlamadım. Servisi de pek üzerinde durmuyor anlaşılan oğlum ders çalışmak için aldı. Çocukta sinir küpü oldu. Çıktı sizi mahkemeye vereceğim.

profile
196
1 hafta önce

Hometech Ürün Arızası İçin Destek Alamıyorum

3 Mayıs'ta gönderdiğim Hometech aksesuarımın GTX Venom RGB oyuncu kulaklığı mikrofonu arızalandı. Referans numarası 5 Mayıs'ta mesajla geldi. Ancak sistemde arıza sorgulaması yaparken sorun yaşıyorum. Yeni referans numarası da gönderilmiyor ve kimseye ulaşamıyorum.

profile
600
2 hafta önce

Hometech Ucuz Etin Yahnisi Yenilmez

Hometech alfa tablet aldım garantisi varken servisine gönderdim. Şarj almıyordu. Telefon servisi ulaştığı zaman arkadaşlar beni aradı şarj bozulduğu zaman garanti kapsamına girmiyormuş acaba ne giriyordu onu çok merak ediyorum. 120 TL ücret ödedim ve tabletin içinden çıkan şarjı onlara göndermeme ra...

profile
1.218
07 Nisan

Hometech Alfa 300i- Çöpe Atın Dediler

Ben bundan 3 yıl önce Hometech alfa 300i aldım. Yerli malı olduğu için önceliği bu markaya verdim. Hem de öğrenciyim ders çalışırım, ödev yaparım arada da film izlerim diye düşünerek aldım. Ama almaz olaydım. İlk yılın sonunda mouse pad bozuldu, kendi kendine hareket etmeye başladı. Servise gönderdi...

Hometech Alfa 300i- Çöpe Atın Dediler
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .