Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Hometech Alfa 110A Driver Sorunu, Teknik Destek Alamama

Hasan
28 Mart 2022 15:44
5.186

Hometech alfa 110A ismindeki bilgisayarıma Windows 10 güncellemesi geldikten sonra bilgisayardaki ses ikonunun üzerine çarpı işareti geldi ve ses vermemeye başladı. Hometech sitesinden PC'nin driverlerini indirip tekrar yüklemeye çalıştım ancak eski driveri kabul etmedi. Konu ile ilgili çok çok uzun uğraştım fakat sonuç elde edemedim. Hometech servisini arayarak güncel driverları paylaşmalarını ya da bir şekilde bana ulaştırmalarını istedim mail link v. S yoluyla ancak kabul edilmedi ve bilgisayarı göndermemi istediler tabii ki karşılığında para talep ettiler.

Uzun zamandır bilgisayarı driver meselesinden dolayı kullanamıyorum. Ürünü sattık gitti diye bir şey olamaz. Üründe yazılımsal bir durum olduğunda bunu site üzerinden güncelleme yapmaları gerekir. Nitekim bunu yaptıkları başka ürünleri var ama benim bilgisayar ucuz ve fazla olan bir PC olmadığı için umursamamışlar.

profile profile profile
3 Destek
1 Yorum
04 Nisan 2022 09:15 (Şikayetten 6 gün sonra)

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Her türlü şikayet, talep ve önerilerinizi [email protected] adresine mail atarak veya 0850 622 77 20 numaramızdan tarafınıza dönüş yapabilirsiniz. İyi Günler Dileriz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

İsmail

Aynı durumu ben de yaşadım. Sürücüler web sitelerinden indirilemiyor. Servise gönderdiğimde de üstünde çizik dahi olmayan ürüne ana kart arızalanmış diyerek 2850 TL ücret istediler. Sürücüler de sitelerinden indirilemiyor. Bu şekilde var olacaklarını düşünüyorlar. Yok olup gidecek şirketler arasında yerini çoktan almış bir firma.

Benzer Şikayet Yaz