Hometech Olmaz Olası Basit Bir Tablet PC Vakıası!

Serkan D. |

03.02.2016 tarihinde Media Markt mağazasından aldığım 551508095** seri numaralı Hometech Elite TAB 8 model cihaz şarjda iken bildiğiniz kayık gibi oldu. 04.03.2016 tarihinde servise yolladım, kontroller yapıldı herhangi bir arıza görülmemiştir ibaresi ile geri geldi.

13.03.2016 tarihinde teslim almadan geri gönderdim çünkü sorun giderilmemiş aksine muhtemelen el ile yapılan müdahale sonucu cihaz bildiğiniz dalgalanmış. İkinci kez geri geldiğinde yine aynı şekilde muhtemelen yine manuel şekilde yapılan müdahale sonucu bir tık daha düzeltilme yapılmış fakat sorun tam anlamıyla giderilmemiştir çünkü değişim ya da ücret iadesi talep etmiştim.

Yine aynı şekilde 28.03.2016 tarihinde teslim almadan tekrar gönderim yaptım servise, ki bu kez kati suretle ücret iadesi istediğimi belirttim. Çünkü değişim yapılsa bile aynı yapıdaki cihazın aynı sorunu vermesi kuvvetle muhtemel.

Etiketler :

Kasa-Panel Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan D.
  25 Mayıs
  21:07

  Müşteri temsilciniz çok yoğun sanırım. 14 gündür iletişime geçemediler bir türlü. Bu arada cihaz gerekli tüm evraklarla birlikte Tüketici Haklarında şu anda. Onlarla muhatap olursunuz. Sizin gibi tek satışlık firmalardan nefret ediyorum.

 • 09 Mayıs
  21:21

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz
  Başvurunuz ile ilgili müşteri temsilcimiz sizinle irtibata geçecektir
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü soru görüş ve önerilerinizi
  www.hometech.com.tr adresinde bulunan teknik destek bölümünden bize ulaşabilirsiniz
  Saygılarımızla

 • Serkan D.
  16 Nisan
  13:15

  Bu hafta gerekli yasal işlemleri başlatıyorum. Yoğun ilginize teşekkür ederim "hometech"!

 • Serkan D.
  07 Nisan
  12:32

  Her türlü yasal haklarımı kullanacağımdan emin olabilirsiniz. Ben sizinle değil, siz benimle uğraşmak zorunda kalacaksınız ücret iadesi yapılmadığı takdirde.!