Hometech Hiç Kullanmadığım Tablet Garanti Dışı Olmuş Nasıl Acaba...

Hüseyin A. |

Turkcell'den tablet aldım almaz olaydım. Hometech pro 7. tablet geldi açtım baktım kullanıcı adı istiyor anlamadım en başta birkaç denemeden sonra teknik servisi aradım adamlar bana arızanın aynısını tarif ettiler. MNG Kargo ile gönderin bakalım dediler. Bende gönderdim. Şimdi benden 40 TL şifre sıfırlama parası isteniyor. Kullanıcı hatası değil ki ne parası. Referans numaram 222311. Ben böyle saçmalık görmedim.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin A.
  27 Temmuz
  02:51

  bana teşhir ürünü gönderilmiş kanımca. ben o ürünü elime geçtikten yani yaklaşık 1 ay sonra gönderdim. ürün zaten elime geç geldi 5 haziranda elime geçti. bende sizlere 6 temmuzda gönderdim. bu süre 2 aymı oluyor. ve ben onu hiç açamadım. 2 kullanıcı adı diyorsunuz yavv ben onu hiç açamadımmmmmmmm. açsam böyle saçma bir şey için 1 aydır uğraşırmıyım. kaç kuruşluk malzeme ki. ama ben hakkımı başka yollarla arayacağım söz veriyorum size. gerekirse 1000 katı fazla para veriyim ama haklı olduğumu kanıtlayacağım.

 • Hüseyin A.
  27 Temmuz
  02:44

  Üründe kulllanıcı parolası unutulmuş ve şifre istiyor ile ilgili şikayet ulaştığında win 8.1 işletim sistemine sahip ürünlerin yazılım yükleme işlemi ücrete tabi olacağı belirtilmektedir ve satın almış olduğunuz üründe şifre çıktığında ürünün teşhir ürünü olup olmadığı bilinmemektedir artı ürün tarafımıza satın alınma tarihinden itibaren yaklaşık iki ay gibi sürede ulaşmış ve cihaz üzerinde iki kullanıcıya ait parola görülmektedir yapılan inceleme sonucu ürünün kullanıldığı ve buna istinaden ücret talebinde bulunulduğu belirtilmiştir... .
  her şeyiniz yalan. o tableti açmadım açamadım. arızası olduğunu anladığımda servisi aradım karşımdaki kişi sanki ürünü görmüş ve biliyormuş tarif eti.

 • 25 Temmuz
  15:19

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz
  Başvurunuz ile ilgili müşteri temsilcimiz sizinle irtibata geçecektir
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü soru görüş ve önerilerinizi
  www.hometech.com.tr adresinde bulunan teknik destek bölümünden bize ulaşabilirsiniz
  Saygılarımızla