Homend Aldığım Ürünü Doğru Düzgün Kullanamadım.

Nazife Ö. |

Üç yıl önce aldığım Homend marka mutfak robotunu, garanti kapsamındayken 4 kez servise gönderdim ve ürünü toplamda 20 kere kullanmamışımdır çünkü ne zaman kullanmaya kalksam elimde kaldı. Bana göre elektronik bir ürünün henüz garantisi bitmeden 4 kere servise gönderilmesi bile, başlı başına ürünle ilgili ciddi bir problem olduğu anlamına gelir. Garanti kapsamındayken en son servise gönderdiğimde ürün değişim talebinde bulundum, kabul edilmedi.

Ürün şuan 5. kez serviste yine motorla ilgili bir problemi var, garanti süresi dolduğundan servis ücreti talep edildi. Ben artık bu ürünün tamir edilmesini istemiyorum değişim talep ediyorum aksi halde ürünü istemiyorum. Evimde duracağına onlarda dursun, adrese gelmeyen kargo firmasıyla diğer parçalarını da göndereceğim.

Etiketler :

İşlevini Eksik / Kusurlu Yapma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Temmuz
  14:35

  Merhaba,

  Müşterimiz ile görüşülerek konu hakkında detaylı bilgi paylaşılmıştır.

  Homend Müşteri Hizmetleri
  444 32 45

 • Nazife Ö.
  23 Temmuz
  12:33

  Benimle bilgi paylaştıkları iddiası doğru değildir. Aldığım günden bu yana garanti süresi de dahil arızalanan robotun bu arızalarının üretim hatası olmadığına beni ikna etmeye çalıştılar. Bugüne kadar robot kullanmamışım gibi robotu 7 saniye kullanıp 1 dakika dinlendirmem gerektiğini bunu yapmadığım için arıza oluştuğu gibi komik bir varsayıma beni inandırmaya çalışarak talebimi reddettiler. Mutfakta kullanılan bir robotla 7 saniyede hangi işin yapılabileceğini ise açıklayamadılar. Firma olarak kötü kalitesiz bir üretimle satışa sundukları robottaki üretim hatalarını biz müşterimizle hallettik şeklinde açıklayabilmeleri hayret uyandırmaktadır

 • 22 Temmuz
  18:51

  Merhaba,

  Müşterimiz ile görüşülerek konu hakkında detaylı bilgi paylaşılmıştır.

  Homend Müşteri Hizmetleri
  444 32 45