22 Temmuz 2016

Homend Aldığım Ürünü Doğru Düzgün Kullanamadım.

Üç yıl önce aldığım Homend marka mutfak robotunu, garanti kapsamındayken 4 kez servise gönderdim ve ürünü toplamda 20 kere kullanmamışımdır çünkü ne zaman kullanmaya kalksam elimde kaldı. Bana göre elektronik bir ürünün henüz garantisi bitmeden 4 kere servise gönderilmesi bile, başlı başına ürünle ilgili ciddi bir problem olduğu anlamına gelir. Garanti kapsamındayken en son servise gönderdiğimde ürün değişim talebinde bulundum, kabul edilmedi.

Ürün şuan 5. kez serviste yine motorla ilgili bir problemi var, garanti süresi dolduğundan servis ücreti talep edildi. Ben artık bu ürünün tamir edilmesini istemiyorum değişim talep ediyorum aksi halde ürünü istemiyorum. Evimde duracağına onlarda dursun, adrese gelmeyen kargo firmasıyla diğer parçalarını da göndereceğim.

Nazife 2.024 Okunma

Cevaplar

  • Homend Temsilcisi23 Temmuz 2016

    Merhaba, Müşterimiz ile görüşülerek konu hakkında detaylı bilgi paylaşılmıştır. Homend Müşteri Hizmetleri 444 32 45

  • Nazife 23 Temmuz 2016

    Benimle bilgi paylaştıkları iddiası doğru değildir. Aldığım günden bu yana garanti süresi de dahil arızalanan robotun bu arızalarının üretim hatası olmadığına beni ikna etmeye çalıştılar. Bugüne kadar robot kullanmamışım gibi robotu 7 saniye kullanıp 1 dakika dinlendirmem gerektiğini bunu yapmadığım için arıza oluştuğu gibi komik bir varsayıma beni inandırmaya çalışarak talebimi reddettiler. Mutfakta kullanılan bir robotla 7 saniyede hangi işin yapılabileceğini ise açıklayamadılar. Firma olarak kötü kalitesiz bir üretimle satışa sundukları robottaki üretim hatalarını biz müşterimizle hallettik şeklinde açıklayabilmeleri hayret uyandırmaktadır

  • Homend Temsilcisi22 Temmuz 2016

    Merhaba, Müşterimiz ile görüşülerek konu hakkında detaylı bilgi paylaşılmıştır. Homend Müşteri Hizmetleri 444 32 45

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön