06 Ağustos 2013

Hocam.com Sistemden Gerekçesiz Yere Uzaklaştırma Aldım!

01. 08. 2013 tarihinde hocam. com sosyal arkadaşlık sitesinden üyelik aldım fakat aynı gün içinde tam 1. 5 saat sonra 3 gün ceza yedim ve iletişime geçtiğimde gerekçe olarak otomatik ceza sistemi dediler ilk gündür olur dedim geçtim. Tam 3 gün sonra tekrar 2-3 saat sitede vakit geçirdim bu seferde 7 günlük ceza yedim saat tam 16:40 sıralarında.

Sosyal arkadaşlık sitesinin farkında olmayan hocam. com bu işi sadece ticaret olarak düşünmekte olup 5-6 arkadaş ekle 4-5 kişiyle mesajlaş kendilerine göre suçlusun deyip üyeliği yasaklıyor. Ben madem para verdim hak ettiğim hizmetin karşılığı 10 gün yasaklanmak toplamda 4-5 saat görüşmekse ben bu hizmetten şüphe ederim.

Onur 477 Okunma

Cevaplar

  • Onur09 Ağustos 2013

    Hiçbir şekilde geri dönüş yapmıyorlar gözlerini tamamen para bürümüş durumda.

  • Onur06 Ağustos 2013

    Şirketten aşağıdaki gibi bir mail aldım . "Otomatik engelleme sistemi ile ilgili bilgilendirme aşağıdadır: Otomatik engelleme sistemi, yapay zeka destekli üye analiz sistemidir. Hocam.com üzerinde yaptığınız hareket ve davranışlarınız sistem tarafından otomatik olarak değerlendirilmektedir. Diğer site üyelerini rahatsız edebilecek bir kişi olduğunuz tespit edildiği takdirde, sistem tarafından otomatik olarak mail ve mesaj yoluyla uyarılmaktasınız. Bu uyarı sonrasında da aynı davranış kalıplarını sergilemeniz durumunda, sistem sizi otomatik olarak engellemektedir. Engellenme süreleri kademeli olarak artmakta olup, 3 gün, 7 gün, 1 ay ve 1 yıl şeklindedir. Otomatik engelleme işlemi nihai bir işlem olup engelin kaldırılması,süresinin düşürülmesi kesinlikle mümkün değildir. Sistemin çalışma şekli ile ilgili teknik detayları, artniyet taşıyabilecek davranışlarda bulunulmaması açısından paylaşamıyoruz." Peki ben sistemin çalışma şeklini bilmeden nasıl bu sistemde yasaklanmadan duracağım birisi bana bunu açıklayabilir mi ?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön