Hobimtek.com

Hobimtek.com

12 ŞİKAYET
3 TEŞEKKÜR
%64 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı:
  • Cevaplama hızı:

Hobimtek'ten aldığımız ürünümüz hem tekerleğinin vidası yoktu hem de ürün çalışmıyordu. Firmayı durumu bildiğimizde 14 gün geçtiğinden iade almayacaklarını değişim yapabileceklerini söylediler. Ürünü kargo para…

22 Kasım

SanalPazar.com aracılığıyla kamera almıştım. Önce 24 saatte kargoya verilmedi. S…

06 Kasım

Burak'ın Teşekkür Mesajı

Hobimtek.com değişim işlemini gerçekleştirmiştir. Keşke baştan sıkıntısız ürünü göndermiş olsalardı. Ne onlar, ne de ben zaman ve emek kaybederdik. Ürününün arkasında durduğu ve hatayı düzelttikleri için teşekkür ederim.
20 Haziran

Hobimtek'ten aldığım matkabın dış jlatini açıldığı için iade alınmadı ürünü bana tekrar yolladılar böyle saçma bir bahane ile ürün iade alınmıyor.

18 Mayıs

Hobimtek.com adresinden aldığım yürüyen atın iç mekanizması kırık geldi. Yani kesinlikle kargo hatası değil. Şimdi de firmaya ulaşamıyorum, telefonu açan yok. Böyle firmalar yüzünden, internet üzerinden alışver…

02 Mayıs

Bozuk ürünü iade ettim aynı ürünü 3 kez bana geri yolladılar, para iadesi de gerçekleşmedi kesinlikle ürünü satana kadar insanları bıktırıp ürünü geri almama peşinde bir firma.

20 Nisan

Hepsiburada.com Hobimtek alışveriş adlı mağazadan yapmış olduğum cvs dn 721 şarjlı ışıldak 1 veya 2 kere kullanıldıktan sonra çalışmadı. Hobimtek alışveriş sanki ürünü kendi satmamış gibi hiç ilgilenmedi.

14 Mart

Özel nedenlerden dolayı çocuğumun doğum gününü erken yapmak durumunda kaldık. Zaman darlığından dolayı siteyi çok araştırmadan,1 adet uzaktan kumandalı araba,1 adet oyuncak araba siparişi verdim. Ürünler geldiğ…

13 Mart

Anıl'ın Teşekkür Mesajı

Ürünümü bana ulaştırdıkları için teşekkür ederim.

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

01 Mart

Kemal'ın Teşekkür Mesajı

Şikayetlerimi Sosyal medyada dile getirdikten sonra Tarafıma Ulaşan firma sahibinin Olumlu tavrı ve aynı anda cihazımın tarafıma gönderilmesinden dolayı buradan kendisine teşekkür ediyor. Fakat elemanların umarsız davranışlarını affetmiyorum. Teşekkürler.
28 Şubat
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları