Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Hobby Saç Köpüğü Su Gibi Akıyor

profile
06 Aralık 2022
278

05.12.2022'de almış olduğum Yeni formül Hobby Saç köpüğü su gibi akıyor. Bu ürün ilk defa dikkatimi çekti aldım. Böyle olmadı beni üzdü. Bu konuda gerekli incelemelerin yapılarak tarafıma dönüş sağlanmasını talep ediyorum. Ekte ürünün videosunu da ekledim.  

Hobby Saç Köpüğü Su Gibi Akıyor
Hobby Saç Köpüğü Su Gibi Akıyor
Hobby Saç Köpüğü Su Gibi Akıyor

Benzer Şikayetler

Hobby Ürün Yeni Olmasına Rağmen Yapısının Bozulması

profile
1 hafta önce
22

Saç köpüğünü daha yeni almama rağmen yapısı bozuldu sıvılaştı ayrıca kapağı da bozuldu sıkmıyor ürünle ilgili şikayetimi ürünü gösteren bir videoda gösterdim yetkililerin bu şikayetle ilgilenmelerini rica ediyorum. Aksi takdirde ürün ve markayla ilgili kötü yorumlarımı herkesle paylaşırım.

1

Hobby Düzgün Üretilmeyen Saç Köpüğü Aparatı

profile
19 Haziran
417

Hobby belirgin bukleler saç köpüğü kullanıyorum fakat tüpü daha yarıya bile gelmeden püskürtme aparatı bozuluyor ve yarısını kullanamadan tüpü atmak zorunda kalıyorum. Dolayısıyla paramızın yarısı çöp oluyor. Bununla ilgili yetkililerinden bir açıklama ve çözüm bekliyorum.

1

Hobby Markasının Saç Köpüğü

profile
02 Ocak
953

Hobby saç köpüğünü kullanamadan bozuldu çünkü akmıyor zorlayınca su akıyor. Daha önce de köpük kullandım yine aynı sorunla karşılaştım. Bu şekilde kullanamayacağımız ürünler üretilmemeli o kadar keyfim kaçtı ki dolu bir şişeyi çöpe atmak zorunda kaldım. Bir daha asla kullanmayı düşünmediğim bir mark...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Elif

Aynı sorun benim de başıma geldi ben de şikayetimi ilettim.

Henüz cevap vermedi
Ortalama Cevaplama Süresi 36 sa 14 dk
Benzer Şikayet Yaz