25 Ocak 2014

Hizmet Vermeyen TTNET'in Para İstemeye Ne Hakkı Var?

TTNET 100001 ci şikayet ve arıza kayıtları ve internetteki şikayetlerimde TTNET bana arızamız yapılınca dönecekmiş. 1 sene öncede böyle dediler arızanız yapıldı diye ama yapılmadı. Merakla bekliyorum hala bekliyorum bakalım çözüm hani? Umut dünyası işte bekliyoruz 1 senedir TTNET heralde 1 yıl daha bekleriz böyle laf değil hattınızın yeniliyeceksiniz kardeşim görüşüyorsunuz da arızanız yapılıyor adsl açık kalsın diyorlar. E hani?

200 kez aynı şeyleri söylüyorsunuz. Çözüm hani? Anlamadım. Hizmet vermeden para vermeyeceğim gelin alın bakalım mahkeme koridorları bizi bekliyor. TTNET hizmet vermeden ücreti talep etmeye ne hakkın nede yetkiniz var?

Tümer 68 Okunma

Cevaplar

  • Tümer30 Ocak 2014

    hala bekliyoruz artık seneye heralde yapılacak mesaj atmayın boşuna çözüm getirin artık hattı hızlandırıyorsun 2 mb ta ondan sonra hat kopuyor dönüp arıyoruz arızanız yapıldı deyip hızı 800 mb ta düşürüyorsunuz hattınızı yenileyin boşa laf üretmeyin tt net hizmet edemiyorsanız bi zahmet kapatında beni oralara kadar uğraştırmayın ha bide faturaları iptal edin hizmet vermeden ücret taleb edemessiniz

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön