23 Ocak 2014

Hizmet Verilmiyor Ama TTNET'in Faturaları Aksamadan Geliyor

Fibernet altyapısı olan bir bölgeye taşındığım için otomatik olarak (sorgulanmadan) Fibernet abonesi oldum ve tarifemi limitsize çevirdim. Öncesinde sık sık kopma yaşamama rağmen erişimim vardı. Tarife değişikliğinden sonra IP alamamaya başladım. Çağrı merkeziyle yaptığım görüşmeler sonucunda (yaklaşık 10 kez) modemimin Fibernet'i desteklemediği ve talep etmem durumunda TTNET tarafından bedelsiz modem sağlanacağı söylendi ancak modem teslimatı halen gerçekleşmedi.

Sonuç olarak 7 haftadır internetim yok ama sağolsunlar faturalarım hem de limitsiz tarife üzerinden hiç aksamadan gelmeye devam ediyor.

Ümit 44 Okunma

Cevaplar

  • Ümit10 Şubat 2014

    Sorunumla ilgili hiçbir aksiyon alınmadı

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön