07 Nisan 2016

Hizlisaat.com İade Ettiğim Ürünün Ücreti Geri Ödenmiyor.

Hizlisaat.com üzerinden satın almış olduğum saat elime ulaştı, fakat çalışmayan bir saat göndermişler.Bunun üzerine saati kargo ile kutusundan bile çıkarmadan geri gönderdim. Karşı taraf ödemeli göndermemi söylediler, fakat kargo firmasına gittiğim zaman alıcının alıcı ödemeli kargo kabul etmediklerini ilettiler. Kargo ücretini kendim ödeyerek gönderdim.
Hizlisaat.com bana PayU ile iletişime geçerek ödememi yapabileceklerini ilettiler.İşin daha da komik kısmı ise PayU ya mail attım ve yazdıktan 15 dakika içerisinde bana geri dönüş yaptılar, ve Hizlisaat.com'un kendilerine böyle bir talepte bulunmadıklarını ilettiler. Hala ödemem yapılmadı merakla bekliyorum, sanırım hukuki süreci başlatacağım.

Çağlar 2.438 Okunma

Cevaplar

  • Hizlisaat.com Temsilcisi16 Haziran 2016

    Değerli müşterimiz, Öncelikle oluşan mağduriyetten dolayı özür dileriz. Hizlisaat.com 1 Nisan 2016 tarihi itibariyle kurumsal bir değişim geçirdi ve yeni yatırımcılarına devredildi. Sizin iadeniz talihsiz bir şekilde PayU hesap bilgilerinin değiştiği bir döneme denk gelmiş ve iade talebiniz Hizlisaat.com tarafından işleme konulmuştur. Ancak PayU sanal pos sistemi eski cariyi kapattığı ve pasifleştirdiği için eski Hizlisaat.com yetkilileri kartınıza iade talebinizi işleme koyabilmek için haftalarca çaba göstermek zorunda kalmıştır. Memnuniyetinizi sağlayamadığımız için çok ama çok üzgünüz. Sizi memnun edebileceğimiz bir fırsatta buluşmak üzere. Saygılarımızla, Hizlisaat.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön