Hızlıgo Ödeme Yapmama Rağmen Hizmet Veremiyorlar.

İlker D. |

1 hafta önce internet sitesinden hızlı okuma teknikleri hizmetinden faydalanmak için üyelik satın aldım. Kredi kartımdan 49.90 TL ödedim. Ancak üyeliğim aktif olmadı. Gün içerisinde sitede yazan telefon numarasını aradım (vitamin olarak cevap verildi). Teknik ekibe bildirildiği ve bana dönüleceği söylendi. Ancak bir çözüm bulunamadı. Bundan sonra aradığım her gün için yine aynı cevap verildi. Ancak arayan olmadı. Teknik ekip diye bir birimin olmadığını düşünmüyorum.
Bundan 2 gün önce tekrar aradım ve üyeliğimi iptal etmek istediğimi söyledim. Bunun içinde yetkili birilerine bilgi verildiği ve gün içinde beni arayacakları söylendi ve tabi ki yine kimse aramadı.

Etiketler :

Online İşlemler Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Haziran
  10:55

  Değerli Kullanıcımız,

  Öncelikle Hızlıgo'ya gösterdiğiniz ilgiye teşekkür etmek isteriz.

  Bir aksaklıktan dolayı söz konusu şikayetiniz bize 29 Haziran 2015 tarihinde ulaşmıştır, öncelikle bu aksaklıktan dolayı çok üzgün olduğumuzu iletmek isteriz.

  Geriye dönük kayıtlarınızı incelediğimizde; 30 Nisan 2015 tarihinde açtırdığınız SD96093 numaralı arıza kaydınız, 8 Mayıs 2015 tarihinde yaptığımız karşılıklı görüşme neticesinde sorunsuz Hızlıgo'ya erişiminizle kapatılmış görünmektedir. Bu tarihten sonra ise 444 9 994 numaralı destek hattımıza ulaşmış bir arıza kaydınız bulunmamaktadır.

  Nitekim; bugün yaptığımız karşılıklı görüşmede de, Hızlıgo'ya erişiminiz ve kullanımınızla ilgili bir sorun yaşamadığınız teyit edilmiştir.

  Her türlü soru ve sorunda, haftanın her günü 444 9 994 numaralı destek hattımızdan bize ulaşabilir veya hizligo@sebit.com.tr adresine yazılı ileti gönderebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Hızlıgo Destek Ekibi