Toplam çözüm sayısı
..
HızlıFX ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

Hızlıfx SMS'leri Bıktırdı

1347görüntüleme
Adem
Adem 25 Haziran 2020 13:03

Bu firmada herhangi bir hesabım yok. Üyeliğim yok. Bana mesaj atabilirsiniz gibi bir şeyde demedim. Nedir bu sizden çektiğim. Yasaları çiğneyerek bana mesaj atıyorlar. İznim olmadan ne diye mesaj atıyorsunuz. Ne kadar sorumsuz bir firmasınız. Atmayın kardeşim atmayın mesaj.

HızlıFX Logo
HızlıFX25 Haziran 2020 22:31

Merhaba Adem Bey; Öncelikle Sms alımlarını kolaylıkla SMS'lerimizde bulunan IPTAL linkine tıklayarak iptal edebilirsiniz. Geri dönüşünüze istinaden sistemimiz kontrol edildi ve tarafınıza sms gönderilmemek üzere numaranız databasemizden silindi fakat şikayetinizi yeni yazmış olmanıza rağmen sizin de görselde gönderdiğiniz üzere, tarafınıza en son 18 Mart 2020 tarihinde sms iletildiğini görmekteyiz. Aradan geçen sürenin ardından bu şekilde ithamlarda bulunmanızı üzüntü ile karşılıyoruz. Saygılarımızla.

Adem
Adem26 Haziran 2020 10:34

Sonuç olarak bana mesaj atılmışsa her türlü yasal hakkımı kullanabilirim. Ayrıca sizleri bir şeyle itham etmedim. Kanunları çiğneyerek bana mesaj atıyorsunuz, bir zahmet özür dileyin.

1 Yorum

Adem
Adem09 Ağustos 2020 21:23
 

Sonuç olarak bana iznim olmadan SMS atmışsınız. 1 tanede değil. Özür dileme zahmetinde bulunmak yerine hala kendinizi haklı göstermeye çalışıyorsunuz. Nasıl bir firmasınız siz anlamış değilim.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile