31 Ağustos 2013

Hizlial.com'un Kampanya Puanını Engellemek İçin Bulduğu Formül!

Hizlial.com'a iki ay önce bir ürün sipariş ettim. Siparişi ürün bulunamadı gerekçesiyle iptal ettiler. Benim teklifimi de kabul etmediler. Ücretinin 2-7 iş gününde hesabıma geçeceğini söylediler. Ben de Sikayetvar.com'a bir şikayet yazdım. Bunun üzerine telefon ederek üzgün olduklarını ifade ile hediye çeki teklif ettiler. Şikayetimi çekmemi istediler. Ben de hatasız kul olmaz diyerek şikayetimi çektim. Keşke çekmeseydim!

Verilen 20 TL hediye çekini de kullanarak, worldcard'ın 500 TL alışverişe 100 TL puan kampanyasından da faydalanmak için 500 TL kadar bir sipariş oluşturdum. Ancak benden izinsiz siparişimden 2 ürünü iptal ettiler ve sorum üzerine puan kampanyasından faydalanamayacağımı yazdılar. Çok zekice!

Ahmet 173 Okunma

Cevaplar

  • Hizlial.com Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İlginiz ve anlayışınıza teşekkür eder, keyifli günler dileriz. Saygılarımızla, Hizlial.com

  • Ahmet'in Teşekkür Mesajı02 Eylül 2013

    Bugün müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşme sonucu sorun çözülmüştür.

  • Hizlial.com Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön