Melih Ö. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler

Hizlial.com'dan Alışveriş Yaptığıma Bin Pişman Oldum!

Melih Ö. |

Ürünlerin kargolanması için 3 gün süre istediler 3 gün içinde kargoya verilmedi 5 adet ürün vardı 4'ünü hazırladıklarında kalan 1 ürünü tedarik edemediklerini ve birkaç gün süre istediklerini söylediler. Bende madem ki öyle 4 adet ürünü kargoya verin kalan ürünü geldiğinde kargoya verin dedim. Talebim onayladı siparişim kargo sürecine girdi ve ertesi gün firmadan arandım. 4 adet ürününüzün faturası kesildi kargo şirketinin alması bekleniyor dendi. Kalan diğer ürünü de ertesi gün kargolayacaklarını söylediler bende onayladım.

Akşam siteye girip baktığımda eksik olan ürünün kargoya verildiğini gördüm diğer 4 adet olan ürünümden eksik olduğunu söylediler bende şikayeti dile getirdim ama cevap alamadım!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melih Ö.
  18 Nisan
  00:06

  Teşekkürler

 • Melih Ö.
  14 Nisan
  18:15

  Firma ile gerekli görüşmeleri yapmış olup sorunu çözümlemiş bulunmaktayız ürünlerim kargoya verildi 1 eksik ile onu da çözdük yarın kargo sürecine dahil edilecek inşallah. Sorunla ilgilenen arkadaşlara teşekkürleri borç bilirim.

  Sikayetvar.com ailesine teşekkürler.

 • 14 Nisan
  11:00

  Değerli Müşterimiz,
  Tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır.Tarafınıza gün içerisinde telefonla geri dönüş sağlanacaktır.İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,
  Hızlıal.com

 • Melih Ö.
  14 Nisan
  10:28

  Umarım olumlu şekilde sonuç alırım. Hazır olan bir ürünü tedarik edemiyoruz dediniz siparişimi geciktirdiniz beni hayal kırıklığına uğrattınız mağdur ettiniz.

 • 14 Nisan
  10:25

  Değerli Müşterimiz,
  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Hizlial.com
  444 5 495 numaralı telefondan veya musterihizmetleri@hizlial.com adresinden tarafımıza 7/24 ulaşabilirsiniz