03 Eylül 2013

Hizlial.com'dan Aldığım Vantilatör Montaj Edilmiyor!

Gold kuruluşu olan Hizlial.com sitesinden vantilatör siparişi verdim 3 gün içinde geldi ama gel gör ki kullanım kılavuzunda nasıl montajlanacak hakkında detaylı resimli açıklama yok. 4 adet küçük plastik parçaları çıktı ona da bir anlam veremedim.

Kullanım kılavuzunda pervane geçirmek için başındaki kovanı çıkarın diye yazıyor o kovan sanki oraya sabitlenmiş çıkmıyor. Ucuz diye aldığım ürünün maalesef montaj hatası var.

Vantilatörden sonra karaoke mikrofon sipariş verdim oda temin edilemedi. İptal et tıklıyorum
5 iş günü beklemem gerektiğini yazıyorlar. 1 Hafta geri iade hakkım olduğa göre ürünü geri iade etmek istiyorum. Bu durumdan şikayetçiyim.

Birol 86 Okunma

Cevaplar

  • Hizlial.com Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli müşterimiz, Şikayetiniz takip altına alınmıştır. Tarafınıza telefon yada mail yolu ile bilgi verilecektir. Yaşadığınız gecikme için özür dileriz. Saygılarımızla, Hizlial.com

  • Birol03 Eylül 2013

    Geri iade talebinde dün bulundum daha sonuçlanmadı. Değerlendirme aşamasında diye yazıyor...

  • Hizlial.com Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön