27 Ocak 2014

Hizlial.com'dan Aldığım Telefonun İmei Numarası Kopyalanmış

Sipariş No: 6446971 Sipariş Tarihi: 11.10.2013TEL Cep Huawei G301 Siyah hızlıal.com dan aldığım cihazın 2.5 aylık bir kullanımdan sonra telefonun IMEI numarasının kopyalandığını MCKS tarafında gelen bir mesajla öğrendim. Hızlıal.com aradığımda yapılacak bir şeyin olmadığını yasal yollara başvurmamı önerdiler. Garanti kapsamında olması gereken bir durumdur. Huawei marka telefona almaya garanti ve hızlıal güvenerek satın aldım.

Ethem 219 Okunma

Cevaplar

 • Ethem 16 Temmuz 2015

  Hukuku yoldan (hakem heyetınes sadece bir dilekçe vererek) paramın son kurusuna kadar aldım

 • Ethem 21 Şubat 2014

  21.02.2014 itibarıyla halen bana dönülmüş ,bir cevap verilmiş değil.Telefon bugün yarın kapanır.Ama hukuki yollarla hakkımı arar alırım.

 • Ethem 31 Ocak 2014

  hizlial sorunlu ürün satıyor. ürünle ilgili olumsuz yorumları sitesinde yayınlamıyor.Satıştan sonra da sorumluluk kabul etmıyor.

 • Ethem 31 Ocak 2014

  Sorunumu çözme noktasında bana ilettikleri mesaj: Şayet eski şikayetleriniz sayesinde sizlere yardımcı olabildiysek, sikayetvar.com adresindeki 2257215    numaralı şikayetinizi kaldırmanız bizi çok mutlu edecek. Önerileriniz ile beraber şikayetinizi yayından kaldırmanızı rica ederiz. Saygılarımla, Serap Yıldırım Müşteri İlişkileri Sorumlusu Hem sorunlu ürün satıyorsunuz ,hem ürünle iligli olumsuz yorumları yayınlamıyorsunuz. hemde dalga geçer gibi mesaj atıyorsnuz

 • Hizlial.com Temsilcisi27 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön