17 Eylül 2013

Hizlial.com'dan Aldığım Plazma TV Kutusundan Kırık Çıktı!

02.09.2013 tarihli faturalı LG 50PN6500 model Plazma Tv kutusunda hasar olmadığı halde kutudan kırık çıkmıştır. Servis hasar raporu tutulmuştur. Hizlial.com teknik servisteki arkadaşlar hasar raporunu görür görmez bana yeni televizyonun yollanacağını söylediler fakat, aradığımda servise yolladık onlardan rapor bekliyoruz dendi.

Ayıplı mal yolluyorlar, hemde dönüp halen beni bekletiyorlar. Boşu boşuna Digiturk faturası ödüyorum ben. Televizyonumun acilen temin edilmesini, temin edilememesi durumunda tüketici haklarını koruma derneğine başvuracağımı belirtmek isterim.

Mehmet 189 Okunma

Cevaplar

  • Hizlial.com Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli müşterimiz, Şikâyetiniz takip altına alınmıştır. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgi verilecektir. Yaşadığınız gecikme için özür dileriz. Saygılarımızla, Hizlial.com

  • Mehmet 18 Eylül 2013

    Şu kadar açık konuşuyorum size karşı , bu ürün bana aynı şekilde veya tamir görmüş şekilde gelirse kesinlikle kabul etmeyeceğimi belirtmek isterim. Çünkü tüketiciyi mağdur etmemek adına sadece 1e1 değişim ile giderilebilir. Teknik departmanı aradığımda telefonlarıma cevap verilmiyor , müşteri hizmetleri size 1 saat içinde dönüş yapılacaktır diyor ? Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ? Hızlıal.com dan bir daha değil Televizyon , kumandama pil bile almam , ve inşallah bile bile o televizyon bana ilk yollandığında kırık olarak gönderilmiştir. İşte o zaman bütün yasal haklarımı kullanacağım.

  • Hizlial.com Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön