Hizlial.com'dan Aldığım Alet Kullanılmış Çıktı!

Ahmet Turan T. |

8075598 sipariş no ile aldığım mekik aleti kullanılmış, plastikleri kırılmış ve başka birine ait fatura ile elime ulaştı. Kargo süreci çok hızlı olmasına rağmen, ürün kutusunun içinden başkasına ait fatura çıktı. Ayrıca ürünü korumak için konulan beyaz köpükler ürüne zarar vermiş, üzerine yapışmıştı. Ürünle birlikte verilen enerji içeceğide gelmedi. Şahsen Hizlial.com sitesini büyük bir firma sanıyordum. Yanılmışım.

Etiketler :

Fatura/Belgeler Kusurlu-Hasarlı Ürün Paketleme/Kolileme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ocak
  09:21

  Değerli Müşterimiz,
  İlginize biz teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,
  Hızlıal.com

 • Ahmet Turan T.
  02 Ocak
  00:15

  İlgi güzel sattıkları ürünün arkasındalar. Ancak değişimden gelen üründe de vida uyumsuzluğu çıktı. Yinede teşekkür ederim. Bilinmesinde fayda var ki iade 7 gün değişim 14 gün içinde yapılması gerekiyormuş.

 • Ahmet Turan T.
  31 Aralık
  09:58

  Şu an dört defa hızlıal sitesi tarfından arandım. Çok ilgili satıcılar. Ürün geldiğinde memnuniyetimi yada memnuniyetsizliğimi bilhare bildirecem.

 • 25 Aralık
  11:22

  Değerli Müşterimiz,
  Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.
  Saygılarımızla,
  Hizlial.com