Hizlial.com'dan 3 Ürün Aldım, Üçünde Farklı Geldi.

İhsan G. |

Siteden yaptığım 3 ürünlük bir alışveriş neticesinde, 1. ürün olan gözlük; paketinden, camı çerçevesinden çıkmış olarak geldi ve camı çizikti. 2. ürün olan çakmak soketi ise kablolu model sipariş ettiğim halde sabit soketli ürün gönderildi.

3. ürün olan Damlama sulama seti, üç iş günü içinde kargo yazan ürün 5 iş günü olmasına rağmen gelmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise bahane olarak sitede yazan sürenin kendilerine ulaşma süresi olduğu gibi bir bahane ürettiler, nasıl bir mantıksa; iade veya değişim yapacak vaktim yok, bu siteden alışveriş yapmanızı istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İhsan G.
  13 Şubat
  17:57

  Sorunu; çözüme kavuşturmak yerine, abuk subuk teklifler sunarak memnuniyet sağlamaya çalışmak, bir müşteriyi memnun etmez... Bu, telefon ile tarafımıza verilen bilgi maalesef sorunu çözmemiştir...

 • 19 Haziran
  10:21

  Değerli Müşterimiz,
  Tarafınıza telefonla bilgi verilmiştir.İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,
  Hızlıal.com

 • 19 Haziran
  09:30

  Değerli Müşterimiz,
  Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.
  Saygılarımızla,
  Hizlial.com