28 Nisan 2014

Hizlial.com Satın Aldığım Ürünü Göndermiyor

25 Nisan 2014 tarihinde site üzerinden aldığım 4 adet ürünü (sipariş nu:55396718) ödemesini hesabımdan çekmiş olmalarına rağmen 26 Nisan 2014 tarihinde benden habersiz olarak iptal etmişler, sonrada sıkılmadan müşteri memnuniyetini düşünerek Size sadece birini gönderiyoruz diye mesaj atmışlar.


Kendilerine ilgili Kanunu hatırlatarak yaptığınız kanun dışı dediğimizde "bize ne naparsanız nereye gidip şikayet ederseniz edin" diye cevap vermişlerdir. Kendilerini Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uymaya davet ediyorum.Ücretini tahsil ettiğiniz ürünlerimi tarafıma yollayın.

Barış 194 Okunma

Cevaplar

 • Hizlial.com Temsilcisi05 Mayıs 2014

  Değerli Müşterimiz, İlginizden dolayı biz teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Hızlıal.com

 • Barış'ın Teşekkür Mesajı05 Mayıs 2014

  Şikayetimi bugün arayarak çözümlediler.Teşekkür ederim.

 • Barış28 Nisan 2014

  Az önce aradılar, tanesi 4 TL den kargo dahil ürünü, tanesi 7 TL den Size gönderelim diyorlar, bu arada 4 tane yollayamayiz sadece bir adet gönderelim teklifi sundular. Kanunları hatırlatıp ürünü satın aldığım fiyattan göndermeniz gerekli dedim, hala çözülmüş değil durum.

 • Hizlial.com Temsilcisi28 Nisan 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön