14 Şubat

Hizlial.com Para İadesi Aldatmacası

1140943 numaralı 03.10.2017 tarihli siparişim (5 adet çeyrek altın) 1240.17 TL tutarındaki ürün temin edilemediğinden dolayı 03.01.2018 tarihinde sipariş iptal edilmiştir. Fakat para iadesi yapmıyorlar sürekli oyalıyorlar En son bana " Merhaba, banka ile çalışmamız bitti maalesef. Bu nedenle iade yapılamıyor. İadeyi en hızlı almanızın bir yolu bankaya harcama itirazı yapmanızdır. Lütfen sizi yönlendirdiğimiz şekilde itirazı yapınız. En geç 2 ay içinde paranızı bankadan alırsınız. Bizim işlemi yapmamız daha fazla sürer. Bankaya yazılı dilekçe ile (banka itiraz birimine dilekçe yazıp mail ile gönderin lütfen) itirazınızı iletiniz. Ürünü ve para iadesini alamadığınızı yazarsanız banka bize dönüş yapıyor ve bizde itirazı kabul edince bizim hesaptan düşüp size yansıtıyor bedeli. ". Bankayı aradım bunun aldatmaca olduğunu söylediler.

Murat 510 Okunma

Cevaplar

  • Murat21 Şubat

    Bankaya resmi olarak başvurdum Hizlial.com un parayı iade etme sürecini uzatmak için bahane ürettığini ve kanuni yollara başvurmam gerektiğini yazılı olarak bildirdi. Etimesgut kaymakamlığı Tüketici Hakları Hakem Heyeti'ne müracaatımı yaptım. Dolandırıcılıktan maddi manevi tazminat davası açacağım.

  • Hizlial.com Temsilcisi15 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön