28 Temmuz 2017

Hizlial.com Muhatap Bulamıyorsunuz,Ulaşabileceğiniz Telefon Numarası Yok .

Hizlial.com'dan 1123,84 TL değerinde cep telefonu, kılıfı ve koruyu ekran filmi sipariş verdim. Sipariş ile ilgili firmayı telefonla aradığımda güncelleme nedeni ile telefonla ulaşım. Olmadığı hızlı mesajı kullan diye telesekreter kaydı çıkıyor (bunun çok uzun süredir sitede böyle devam ettiğini birçok mağdur zaten yazmış). Sipariş iptali ve kredi kartım ile tek çekim yapılan ödememin geri ödemesinin yapılmasını defalarca mesaj ile bildirdim.

İlgili birimden bir haftayı geçen bir süre olmasına rağmen bir cevap gelmedi. Bu arada siparişlerimin bana ulaşmadığını da belirteyim. Pazartesi günü Tüketici Mahkemesine gitme kararı aldım. Yasal süreci başlatacağım. Sipariş numaram 1080482. Yasal süreç ile çözümleneceğini biliyorum.

Gökay 441 Okunma

Cevaplar

 • Gökay05 Ağustos 2017

  Ne telefona ne de mesajlara cevap verilmiyor. Stokta olmayan ürün bana sattılmış temin edilememiş ve sipariş iptalini günler sonra ancak zar zor 200 mesaj attıktan sonra yapılmış olup günlerdir, aylardır para iadesi yapılmamıştır. "Eurotech İstanbul Tr" tarafından hızlıal aracılığı ile hesabımdan 1123 TL param gasp edilmiştir. "İnsallah tez zamanda kapatılır.

 • Gökay03 Ağustos 2017

  Gelişme yok haftalardır gasp edilen paramı bekliyorum. Dolandırıcılık yapılıyor. Çoktan kapanması gerekirken yasal olamayan kazanç sağlamasına karşın kapatılmıyor. İnsanların parasına açıklama yapmadan el konuluyor.

 • Gökay03 Ağustos 2017

  Hala bir çözüm üretilmedi. Maalesef milletin parası açıkça gasp edilmekte. Uzak durulması gereken firmaların başında. Hala geri dönmelerini beklemekteyim.

 • Gökay02 Ağustos 2017

  Hala gelişme yok tüm sosyal medyadan sizinle ilgili olumsuz yorumlarımı paylaşıyorum. İlçe Tüketici Hakem Heyetine dilekçemi verdim. Ne kadar daha para iademi yapmayacaksınız gerçekten merak ediyorum! ?.

 • Gökay02 Ağustos 2017

  Bir ayı geçti temin edemediğiniz ürünün parasını istiyorum.

 • Gökay01 Ağustos 2017

  Hala gelişme yok tüm sosyal medyadan sizinle ilgili olumsuz yorumlarımı paylaşıyorum. İlçe Tüketici Hakem Heyetine dilekçemi verdim. Ne kadar daha para iademi yapmayacaksınız gerçekten merak ediyorum! ?.

 • Gökay01 Ağustos 2017

  Para iademi istiyorum! Bugün bana başka bir ürün ile değişiklik yapar mısınız diye niye soruyorsunuz. Temin edemediğiniz ürünler niye sitede ve yasal hakkımız olan sürelerde neden iade işlemlerini ve mükellef olduğunuz işleri yapmıyorsunuz? İnsanlar ile dalga mı geçiyorsunuz. Ticaret mi yapıyorsunuz başka bir şey mi? Helal para kolay kazanılmıyor! Size ait olmayan paramın iade edilmesini acilen istiyorum. Kimse size anlayış göstermek zorunda değil. 24 saatte para iade işlemleri yapılır en geç 2 ile 7 günde kat hamilinin hesabına geçer diye sitenizde yazılı duruyor yasal haklar gereği. Ya o yazıları gerçeği yansıtmayan yasal süreçler vb. yazılarınızı temin edilmeyen ürünlerinizi siteden kaldırın ya da adam gibi sözünüzde durun. Yeter be çocuk mu var karşınızda! Https://www.sikayetvar.com/hizlialcom-muhatap-bulamiyorsunuzulasabileceginiz-telefon-numarasi-yok-

 • Gökay31 Temmuz 2017

  Para iademi istiyorum! Bugün bana başka bir ürün ile değişiklik yapar mısınız diye niye soruyorsunuz. Temin edemediğiniz ürünler niye sitede ve yasal hakkımız olan sürelerde neden iade işlemlerini ve mükellef olduğunuz işleri yapmıyorsunuz? İnsanlar ile dalga mı geçiyorsunuz. Ticaret mi yapıyorsunuz başka bir şey mi? Helal para kolay kazanılmıyor! Size ait olmayan paramın iade edilmesini acilen istiyorum. Kimse size anlayış göstermek zorunda değil. 24 saatte para iade işlemleri yapılır en geç 2 ile 7 günde kat hamilinin hesabına geçer diye sitenizde yazılı duruyor yasal haklar gereği. Ya o yazıları gerçeği yansıtmayan yasal süreçler vb. yazılarınızı temin edilmeyen ürünlerinizi siteden kaldırın ya da adam gibi sözünüzde durun. Yeter be çocuk mu var karşınızda!

 • Hizlial.com Temsilcisi31 Temmuz 2017

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön