20 Kasım 2014

Hizlial.com Kutusu Açılmış Ürün Gönderdi

Hizlial.com'dan aldığım 17.11.2014'te elime ulaşan Nexus 10 markalı tabletin kutusu daha önceden açılmıştı. Bu bandrol yırtık ise ürünü almayınız yazılı bandrol yırtıktı. Hemen müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdim. Depoda bazen karışıklık olabildiğini, ürünü geri göndermemi söylediler. Özür dileyip en kısa sürede aynı üründen kutusu açılmamış şekilde göndereceklerini bildirdiler.

Bana gelen ürünü aynı gün geri kargoladım. 20.11.2014 günü yeni tabletim elime ulaştı, kargoyu teslim alıp ürünü kontrol ettiğimde yine kutusu açılmış ürün gönderdiklerini fark ettim. Hızlıal.com bana 3. tabletimi gönderecek. Hızlı gönderi ve güvenilir diye bu e-ticaret sitesini seçmiştim, büyük hataymış.

Sabriye 762 Okunma

Cevaplar

  • Sabriye24 Kasım 2014

    Firmadan şikayet departmanı takım lideri olan bir hanım şikayeti yazdığım gün bana telefon yoluyla ulaştı. Hatalarını kabul ettiklerini söyledi ve özür dileyerek bunu telafi edeceklerini, hatta işlemle bizzat kendisinin ilgileneceğini belirtti. Gerçekten bu sefer bir yanlışlık olmayacağına inanmıştım ki, bugün bana gönderdikleri 3. tablet elime ulaştı. Bunun da kutusu daha önceden açılmış, bandrolü yırtık! (Kameralar nerede? Nereye el sallıyoruz?) İlk sipariş vermemden bu yana 8 gün geçti, elimden 3 tane kutusu açılmış tablet geçti! Ürünü geri gönderip ücret iadesi alıp, hızlıal.com'daki hesabımı sileceğim. Çevremdeki insanlara hızlıal.com'dan alışveriş yapmayın demeyeceğim, sadece herhangi bir e-ticaret konusu açıldığında kulaklarını çınlatacağım, durumu anlatacağım. "Risk budur" derlerse, kendileri bilir.

  • Hizlial.com Temsilcisi20 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com 444 5 495 numaralı telefondan veya musterihizmetleri[email protected] adresinden tarafımıza 7/24 ulaşabilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön