Adem Y. Teşekkür Mesajı

İlgilendikleri ve geri dönüş yaptıkları için teşekkür ediyorum.

Hizlial.com Ürünün Temin Edilememesi!

Adem Y. |

Aşağıda Hizlial.com' dan tarafıma iletilen birkaç mesaj paylaşıyorum. Mesajların ortak noktası temin edilememesi. Madem temin edilemiyor neden ürün satışa açık, bana mı denk geliyor bilmiyorum ama aşağıda da göreceğiniz üzere birçok ürünümde aynı sıkıntı yaşandı.

Bu da benim hemen zaman sıkıntısı yaşamama hem de gereksiz yere iş yoğunluğunda ekstra uğraşmama neden oluyor. Bu zamana kadar birçok alışverişimi yaptığım bir site ama son zamanlarda yaşanan bu olayların sıklığı bir sonraki alışverişimde de böyle mi olacak şüphesine düşürüyor.İsteğim temin edilemeyen ürünü belirleyin siteye ekleyip kimseyi gereksiz 5-10 günlük bekleme sıkıntısına sokup, olmadı başka yerden bakın dedirtmeyin.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem Y.
  20 Aralık
  19:58

  Her sektörde ister istemez sıkıntı yaşanıyor ama bence önemli olan yaşanılan sıkıntıyı karşı tarafın ciddiye alıp almadığı. Bu konuda Hizlial.com a gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür ediyorum. En azından geri dönüş yapmaları bile yeterli, bir sorun yaşasak bile karşıda muhatap bulabileceğimizi bilmek önemli.

 • Adem Y.
  20 Aralık
  19:54

  İlgilendikleri ve geri dönüş yaptıkları için teşekkür ediyorum.

 • 18 Aralık
  17:34

  Değerli Müşterimiz,
  Tarafınıza telefonla bilgi verilmiştir.Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,
  Hizlial.com

 • 10 Aralık
  09:31

  Değerli Müşterimiz,
  Tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır.Tarafınıza gün içerisinde telefonla geri dönüş sağlanacaktır.İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,
  Hızlıal.com

 • 10 Aralık
  09:14

  Değerli Müşterimiz,
  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Hizlial.com
  444 5 495 numaralı telefondan veya musterihizmetleri@hizlial.com adresinden tarafımıza ulaşabilirsiniz