Hizlial.com Ürünün Faturasını Yollamıyor!

Galip Y. |

2012 yılı nisan ayında Hizlial.com sitesinden Braun marka epilasyon aleti aldık. Üründeki arıza sebebiyle serviste tamiri yapıldı. Ancak faturayı bulamadığımız için 35 TL olan servis ücretini ödememek için yaklaşık 1 ay önce Hizlial.com'u arayarak galipya****@hotmail.com olan e-mail adresime faturanın gönderilmesini istedim.

Faturanın 7 iş günü içinde gönderileceği söylendi, ancak gönderilmediği için tekrar aradım. İkinci kez aradığımı ilettim ve acil koduyla tekrar işlem yapıldı. Ancak yine fatura gönderilmedi. Üçüncü kez aradım ve durumumu izah ettim, yine işlemim yapıldı ve 7 iş günü içinde faturanın geleceği söylendi, ancak yine fatura e-mail adresime gönderilmedi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Fatura/Belgeler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  14:44

  Değerli Müşterimiz,
  Tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır.Tarafınıza gün içerisinde telefonla geri dönüş sağlanacaktır.İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,
  Hızlıal.com

 • 07 Mart
  09:02

  Değerli Müşterimiz,
  Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.
  Saygılarımızla,
  Hizlial.com