Hizlial.com Ürünüm Kargo Yapılmıyor...

Sinan Ş. |

Hizlial.com'dan 24.09.16'da nadir 1 gr 2 adet altın sipariş verdim. Ürün sayfasında 3 iş günü içerisinde kargo yapılacağına dair ibare yer almaktadır. 30.09.16'da kargo yapılacaktır. Üye girişi yaptıktan sonra siparişler kısmında not yer alıyor ama bugün kargo çıkışı yapılmamış. Müşteri hizmetlerini aradığımda durumu beyan ettiğimde; yasal olarak bana bu ürünü dediğiniz tarihte çıkaramıyorsanız bir üst modelini (elinizde olan) bana göndermek zorundasınız diyorum.

Böyle bir kanun yeni mi çıktı diye cevap alıyorum. Daha sonrasında aynı şirkete bağlı farklı bir firmada yöneticilik yaptığımı ve işleyişi sizden daha iyi bildiğimi beyan edince, s**** bey şirketimiz iflas erteleme almıştır, kayyum atanmıştır. Bundan dolayı ürün tedariğini pazartesi veya salı günü yapacağı diye cevap alıyorum. İflas etmek üzere olan firma elinde olmayan ürünü satmaya çalışıyor. Paramı kullanıyor.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Eylül
  17:32

  Değerli Müşterimiz,
  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Hizlial.com
  444 5 495 numaralı telefondan veya musterihizmetleri@hizlial.com adresinden tarafımıza ulaşabilirsiniz