17 Nisan 2013

Hizlial.com Ürünler Hakkında Olumsuz Yorumları Yayınlamıyor!

Hizlial.com 2784414 no.lu siparişimle bir adet dolap aldım. Dolabı kurma aşamasında üründeki kalitesiz malzeme ve bağlantı parçaları yüzünden dolap daha kurarken dağıldı. Konu ile ilgili olarak benden sonra ürünü almak isteyenleri bilgilendirme amaçlı olumsuz yorum yazdım. Site yetkilileri yorumumu sitede yayınlamadı ancak beni tedarikçi firma ile görüştürüp şikayetlerimi dinletti.

Benim zaten değişim iade benzeri bir talebim yoktu. Bu aşamadan sonra olumsuz yorum yayınlaması konusunda ısrarcı olmama rağmen sitede yayınlanmadı.

İlker 121 Okunma

Cevaplar

  • Hizlial.com Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Konu hakkında tarafınıza telefon ile ayrıntılı bilgi verilmiştir. Diğer siparişlerinizde konuyu tarafımıza iletmeniz durumunda yardımcı olunacaktır. Yaşanan bu durum için tarafınızdan özür dileriz. Saygılarımızla, Hızlıal.com

  • İlker 18 Nisan 2013

    Site yetkilisi beyefendi aradı on dakika konuştuk. İşin özeti hizlial.com eğer sattıkları üründen ilk gelen şikayetse yayınlamıyor. Kendi birimlerince satılan ürünün kalitesinin kontrol edildiğini söylüyor. Ürünü gönderin inceleyelim dedi ama ben kurduğum ve ekstra bir sürü vida ile sabitlediğim ürünü söküp gönderme ile uğraşamayacağımı söyledim. Eğer yoğun şikayet gelirse de ürünü satmadıklarını ifade ediyor. Bundan sonra yorum yapılmamış üründen alışveriş yapmayacağımı söyledim. Hizlial.com sitesinden alışveriş yapanların bu durumu dikkate almaları kendi menfaatlerinedir.

  • Hizlial.com Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön