04 Eylül 2013

Hizlial.com Ürün Stoklarında Olmasına Rağmen İlgilenilmiyor!

Hizlial.com sitesinden ilk kez alış veriş yapacağım için çekinerek bir ürün satın aldım. Ürün ibaresinde hızlı gönderi yazıyordu. İşlem gerçekleştiği gün içerisinde kargo numarası bekleniyor yazmaya başladı ancak ne kargo geldi nede kargo numarası. Firmaya mesaj attığımda gün içerisinde döneceklerini söylediler. Ancak 2 gün geçmesine rağmen tekrar geri dönüş yapmadılar.

Sipariş kodu 5429351 olan ürün için bu kadar da zor olmayan bir süreci firmanın kalitesiz olmasıyla tuhaf bir hale getirdiler. Firma yetkililerinin de bir şekil firma ismi gibi hızlı olarak ürün göndermelerini rica ediyorum.

Serdar 79 Okunma

Cevaplar

  • Hizlial.com Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İlginiz ve anlayışınıza teşekkür eder, keyifli günler dileriz. Saygılarımızla, Hizlial.com

  • Serdar05 Eylül 2013

    Şikayet gerçekleşmeden önce müşterisi ile ilgilenmeyen firma şikayetten sonra art arda aradı vebir şekild eulaşım sağlayarak çözüm sağladı. Firmanın şikayet gerçekleşmeden önceki tutumu da bu yönde olsaydı gerçekten başarılı bir iş yaptıklarını söyleyebilirdim. çözüm sürecine girildikten sonra özür mahiyetinde 10TL değerinde bir puan hediye ettiler. Umarım ki bir dahaki alış verişimizde böyle bir sıkıntı doğmaz. Firma için satıştan önce müşteri memnuniyeti ilk hedef olarak tutulup doğabilecek sorunlar önceden analiz edilerek çözülmeli. İyi çalışmalar.

  • Hizlial.com Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön