Hizlial.com Ürün Hazırlanıyor !!

Onur Y. |

03.01.2014 tarihinde verdiğim buzdolabı siparişi 11.01.2014 tarihiyle halen hazırlanıyor şeklinde görünüyor. Müşteri hizmetleri de herhangi bir yardımda bulunamıyor. Eski buzdolabım bozulduğundan dolayı eve yiyecek sokamaz duruma geldim. Durumumun aciliyetini bildirmek isteyerek hızlıal.com'un yetkililerinden yardımcı olmalarını diliyorum.

Sipariş no: 2398****

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ocak
  17:09

  Değerli Müşterimiz,
  Tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır.Tarafınıza gün içerisinde telefonla geri dönüş sağlanacaktır.İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,
  Hizlial.com

 • Onur Y.
  16 Ocak
  16:58

  Hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadı.. Her aradığımda çağrı merkezi yetkilileri ürün yöneticisiyle görüştük size dönüş yapılacak diyorlar ama sonuç yok !! Çarşamba günü stoğa girecek dediler.. Tekrar aradım bu sefer de ürün yöneticisine ulaşamıyorlarmış... Yaptığım ilk ve son alışveriş olacak !! Kredi kartı dönem borcum bile geldi, ürünüm halen ortalıkta yok !!

 • 13 Ocak
  09:42

  Değerli Müşterimiz,
  Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.
  Saygılarımızla,
  Hizlial.com