Hizlial.com Teslimat Konusunda Çok Yavaş!

Mustafa D. |

Bir hafta önce sipariş vermiş olduğum ürünün sipariş numarası 57174587. Şikayetimi hizlial.com'a ilettim. İlgili firma ile görüşüp gün içerisinde döneceklerini söylemelerine rağmen, ilgisizler. Gerçekten alması çok hızlı, fakat ürünün elinize geçmesi 'çok yavaş'. On üzerinden sıfır puan. Kendilerini 2014 yılının en yavaş gönderi sitesi ilan ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Mart
  09:03

  Değerli Müşterimiz,
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz
  Saygılarımızla,
  Hizlıal.com

 • Mustafa D.
  02 Mart
  11:28

  Hızzlıal personelinin özverili çalıştığını düşünüyorum fakat orada bir organizasyon hatası var. Soruna çözüm bulacak kişiye ulaşmak mümkün değil, müşteri hizmetleri çözüme veye soruna cevap verecek departmanın önünde blok oluşturuyor. Örneğin tedarikçinin verdiği cevaba üç gün boyunca ulaşmak mümkün olmadı, kim neyapıyor belli değil. Öyleki ürünün gönderilmiş olduğunu hızlıal bilmiyordu, sürpriz birşekilde teslimat yapıldı. Sistem sorununun çözülmesi gerekir.

 • 26 Şubat
  11:47

  Değerli Müşterimiz,
  Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.
  Saygılarımızla,
  Hizlial.com