26 Şubat 2014

Hizlial.com Teslimat Konusunda Çok Yavaş!

Bir hafta önce sipariş vermiş olduğum ürünün sipariş numarası 57174587. Şikayetimi hizlial.com'a ilettim. İlgili firma ile görüşüp gün içerisinde döneceklerini söylemelerine rağmen, ilgisizler. Gerçekten alması çok hızlı, fakat ürünün elinize geçmesi 'çok yavaş'. On üzerinden sıfır puan. Kendilerini 2014 yılının en yavaş gönderi sitesi ilan ediyorum.

Mustafa 147 Okunma

Cevaplar

  • Hizlial.com Temsilcisi03 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz Saygılarımızla, Hizlıal.com

  • Mustafa02 Mart 2014

    Hızzlıal personelinin özverili çalıştığını düşünüyorum fakat orada bir organizasyon hatası var. Soruna çözüm bulacak kişiye ulaşmak mümkün değil, müşteri hizmetleri çözüme veye soruna cevap verecek departmanın önünde blok oluşturuyor. Örneğin tedarikçinin verdiği cevaba üç gün boyunca ulaşmak mümkün olmadı, kim neyapıyor belli değil. Öyleki ürünün gönderilmiş olduğunu hızlıal bilmiyordu, sürpriz birşekilde teslimat yapıldı. Sistem sorununun çözülmesi gerekir.

  • Hizlial.com Temsilcisi26 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön