Hizlial.com Telefonumun Arızası 15 Aydır Giderilmedi!

Sevgi Öztürk A. |

Nokia C5-03 model telefonu alalı yaklaşık 15 ay oldu. Bu süre zarfında cihazımı tam 6 kez aynı hatadan dolayı (İnternete giriş sırasında hafıza dolu problemi) servise vermek zorunda kaldım. Ancak hiçbirinde olumlu bir sonuç alınmadı ve sorun hala devam ediyor. Bu konudaki mağduriyetimin artık giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Garanti İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevgi Öztürk A.
  19 Temmuz
  19:24

  Bu kadar sorumsuz ve vurdumduymaz bi firma olamaz. 6 kez aynı hatadan dolayı arızalanan ve servis formları mevcut olan telefonumu yasal hakkım olan "iade" için gönderdim 20 günlük teknik servis incelemesi sonucu isteğim kabul edilmedi. Halbuki yasal olarak bu benim en doğal hakkım. Hızlıal yetkililerinin müşteri memnuniyeti sıfır. Sadece ilgileniyorlarmış gibi görünüyorlar. Bu saatten sonra bu firmanın adını bile duymak istemiyorum. Bir insan bu kadar mağdur edilebilir. Hakkımı yasal yollardan aramaya devam edicem...

 • 20 Haziran
  12:41

  Değerli Müşterimiz,
  Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.
  Saygılarımızla,
  Hizlial.com