06 Nisan 2013

Hizlial.com Tedarik Edilemeyen Ürün!

03.04.2013 tarihinde Hızlial.com dan yapmış olduğum ürün (siparişi vermeden müşteri hizmetlerine ürünü sorduğumda tedarığı ile ilgili sıkıntı olmadığı söylenmişti) siparişim 2 gün sonra tarafım aranarak ürünün tedarik edilemediği gibi bir bildirimle iptal edildi. Siparişi verdiğim tarihte sitede yayınlanan ürün sonrasında tedarik edilmeyerek mağdur olmama sebep vermiştir.

Müşteri hizmetlerini arayıp bana tedarik ile ilgili sıkıntı olmadığı sipariş verebilirsiniz dediklerini hatırlattıklarımda bu tür şeylerin olabildiğini söylediler. Anlaşılan müşteri hizmetlerinden alınan bilgiye de itibar etmemiz gerek sanırım.

Mustafa 123 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa09 Nisan 2013

    Keşke burada yayınlanan şikayetlere anında cevap verdiğiniz gibi müşterinizi de anında mutlu etseniz. her aradığımda farklı bilgiler verdiniz. Müşteri ilişkilerinize karşı güven sorunum oluştu. İslam bey aradı yardımcı olacağız dedi ne ses var ne de seda. her anlaşmayla sanki biraz daha zaman kazanmak çabası içerisine giriyorsunuz.

  • Mustafa09 Nisan 2013

    bir hafta oldu param içeride kaldı. Elimde hiç bir şey yok. Firma bir irtibat kurdu ardından sanki herşey unutuldu. Tüketici mahkemesine vereceğim. Yeter artık

  • Hizlial.com Temsilcisi06 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön