Hizlial.com Tedarik Edemeyeceği iPhone İçin Ön Sipariş Açılması!

Emre Murat Ü. |

Firma bir gün sonra stoğa gireceğini söyleyerek ön siparişle paramı aldı. Üç gün geçmesine rağmen ürünü tedarik edemediler. Apple Türkiye'den az sayıda ürün geldiğini belirtip sırasıyla sipariş verenlere gönderildiğini söyleyen kuru bir mesajla sınırsız bir zaman için beni bekletiyorlar.

100 kişi sipariş verdiyse ve günde 2 tane ürün ellerine geliyorsa herhalde 2 ay kadar bekleyeceğiz ürünü almak için. Söyledikleri tarihte tedarik edebileceklerine emin olmadan ön sipariş açmamaları gerekir. Diğer sipariş vereceklerin de bu durumdan bilgisi olsun.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre Murat Ü.
  07 Kasım
  11:31

  Ayrıca sitelerine ürün sayfanıza tedarik konusunda sıkıntı yaşandığına dair yorum yazdım. bunu da yayına almadılar,sansür uygulandı bu devirde. Yeni satın almayı düşünen müşterilerin doğru bilgilendirilmesini de engelliyorsunuz bu şekilde.

 • 07 Kasım
  11:11

  Değerli Müşterimiz,
  Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.
  Saygılarımızla,
  Hizlial.com