Hizlial.com Tam Bir Fiyasko!

Özkan S. |

24.10.2013 Tarihinde vermiş olduğum 3 parça ürün hala bana ulaşmadı. Sipariş Numaram: 6660715 Siparişimde yer alan Elips Orta sehpanın önce ayakları geldi, Üzerini 1 hafta sonra kargoya verdiler, Verdiklerini söylediler ama kargo bilgisi yok.

15 günden beri sürekli bir telefon trafiği. Müşteri hizmetlerine bağlanmak için dakikalarca hatta bekliyorsunuz. Hizmet sıfır. Diğer ürün 10 gün kargoda bekledi. Bana gelen bir ürün yok. Onuda bugün görüyorum kargo takip sisteminde İade faturası kesilmiş. Umarım paramı geri öderler. Bir daha asla Hizlial.com'u kullanmayı düşünmüyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Ürün Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  09:15

  Değerli müşterimiz,
  Şikâyetiniz takip altına alınmıştır. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgi verilecektir. Yaşadığınız gecikme için özür dileriz.
  Saygılarımızla,
  Hizlial.com

 • Özkan S.
  09 Kasım
  22:30

  Ürünüm dün geldi maalesef. Maalesef diyorum çünkü gelen ürün üzerinde çizikler var. Hatta yanında eziklik var. Sitenizden ürün aldığım için gerçekten çok pişman oldum. Asla ama asla bir daha sitenizi kullanmam. Kargoda olan ürünlerim de teslim edilirse şayet!! Üyeliğimi iptal edeceğim...

 • 08 Kasım
  13:22

  Değerli Müşterimiz,
  Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.
  Saygılarımızla,
  Hizlial.com