Hizlial.com Stokta Olmayan Ürünü Satıyor!

Mehmet K. |

Ben 27/08/2013 tarihinde 5412983 numarası ile GM Discovery sipariş verdim. Parayı çok hızlı aldılar. Allah var, sonra sipariş 2 eylülde göndereceğiz dediler. 3 eylül oldu göndermediler. Müşteri hizmetlerini aradım en geç 6 eylül cumaya göndereceğiz dediler, ona da amenna dedik.

Bugün aradım şimdide en geç 9 eylül de göndereceğiz diyorlar, bende dedim peki neden 2 eylül sonra en geç 6 eylül şimdi en geç 9 diyorsunuz, hanımefendi dedi, e sizden önce sipariş verenler var e bende dedim banane o zaman neden sipariş aldınız, benden madem ki yok elinizde? Şimdi de pazartesiye bekletiyorlar. Gerçekten çok hızlı alış veriş oldu teşekkürler ama para alma konusunda...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Eylül
  20:28

  Değerli müşterimiz,
  Şikâyetiniz takip altına alınmıştır. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgi verilecektir. Yaşadığınız gecikme için özür dileriz.
  Saygılarımızla,
  Hizlial.com

 • Mehmet K.
  06 Eylül
  16:45

  icraaat yok ne arayan var ne soran var

 • Mehmet K.
  06 Eylül
  16:44

  hep aynı classic cvplar

 • 06 Eylül
  14:11

  Değerli Müşterimiz,
  Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.
  Saygılarımızla,
  Hizlial.com