Hizlial.com Siparişimi Teslim Etmiyor!

Oktay A. |

Hizlial.com 'dan 28.08.2013 tarihinde General Mobile Discovery model telefon siparişi verdim. Telefonu 02.09.2013 tarihinde stoklara girecek diye ön sipariş yöntemiyle satın aldım . Ancak ayın 2 'sı olmasına rağmen ürünümüz ortada yok . Firmaya mesaj gönderdiğimde, ithalatçı firmaya topu atıyorlar . Ancak en basit firmalar dahi ürünün müşterilerine teslim etti.

Bugün de Hizlial.com sitesine girip müşteri yorumlarına baktığımda , ürünü benimle aynı dönemde sipariş verip teslim alanların olduğunu gördüm , daha önceden sipariş verip alamayanları da gördüm . Kendilerince istedikleri kişilere ürün teslimi yapıyorlar . Milletten parayı toplayıp ürünü geciktiriyorlar.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Eylül
  11:06

  Değerli müşterimiz,
  Şikâyetiniz takip altına alınmıştır. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgi verilecektir. Yaşadığınız gecikme için özür dileriz.
  Saygılarımızla,
  Hizlial.com

 • Oktay A.
  07 Eylül
  12:39

  hızlıal.com sitesinden kimsenin alışveriş yapmasını tavsiye etmiyorum ürün teslimi çok geç üstelik sıkıştıkları zaman ürün tedarik edilemiyor diye siparişinizi iptal ediyorlar başka sitelerde 3 saat de ürünü gönderiyorlar biz bi hata yapıp sipariş verdik başka insanlar mağdur olmasın bazı arkadaşlar müşteri hizmetlerinin iyi olduğunu felan söylüyorlar bu göreceli bir kavram mesaj gönderdiğinizde çok kısa bir sürede cevap geliyor ama sonuç hiç yok hep firmalara kusur buluyorlar ben kendi ürünümde telpa ile gerekli görüşmeleri yaptım ürün soklarında sıkıntı olmadığını söylediler piyasada diğer firmalardan öğrenebilirsiniz dediler araştırdım sıradan internet siteleri sıradan telefoncularda bile ürün var ben yandım mağdur oldum başkaları olmasın ayrıcada tüketici haklarınada başvurdum hakkımı sonuna kadar arayacağım

 • 07 Eylül
  09:25

  Değerli Müşterimiz,
  Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.
  Saygılarımızla,
  Hizlial.com