Hizlial.com Siparisimdeki 7 Kalem Üründen İkisi Kullanılmış Biri Yanlış Çıktı!

Serkan C. |

24.12.2012 tarihli ve CH851584 fatura numaralı siparişimdeki toplam 7 ürünün içinden 2 tanesini kullanılmış olduğu gerekçesiyle ve birini de istediğim ürün olmadığı gerekçesiyle iade ettim. Bu 3 ürünün içinden sadece bir tanesi için para iadesi yapıldı. Bugüne kadar birçok defa hem web sitesi üzerinden hem de telefonla derdimi anlatmış olmama ve her seferinde konuyla ilgilenilip geri dönüş yapılacağı sözünü almış olmama rağmen herhangi bir şekilde geri dönüş yapılmadı ve durumum ile ilgili bir işlem gerçekleştirildiğine dair bir bildirim almadım.

Eğer birkaç içinde geri dönüş alamazsam kargo tutanağı ile birlikte tüketici hakları savunma derneğine başvuru yapacağım.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Yanlış- Farklı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Mayıs
  14:06

  Değerli müşterimiz,
  Şikâyetiniz takip altına alınmıştır. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgi verilecektir. Yaşadığınız gecikme için özür dileriz.
  Saygılarımızla,
  Hizlial.com

 • Serkan C.
  02 Mayıs
  13:53

  Şikayetimi buraya yazdıktan sonra sabah 9.30'da hızlıal.com'dan aradılar. Durumumla ilgilenildiğini, iade yapılaağını söylediler. Bu görüşmeden birkaç gün sonra mail ile hesap no istediler. Az önce hesabımı kontrol ettim. Şikayetimi burda belirttikten sonra arayan beyefendiye sadece bir ürünün iadesini aldığımı, diğer iki ürün ile ilgili hiçbir işlem gerçekleşmediğini özellikle belirtmeme rağmen, yine kalan iki kalemden sadece birinin iadesini gerçekleştirmişler. Bunun için tekrar hızlıal müşteri hizmetlerini aramadım ki şimdiye kadar sikayetvar.com dışında hiçbir yolla problemime çözüm bulamadım. Benim gibi kafanızın ağrımasını istemiyorsanız hızlıal.com'dan uzak durmanızı tavsiye ederim.

 • 26 Nisan
  09:13

  Değerli Müşterimiz,
  Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.
  Saygılarımızla,
  Hizlial.com