18 Aralık 2013

Hizlial.com Sipariş Sözleşmesine Uymadı!

Hızlıal.com'dan 09/12/2013 tarihinde satın aldığım ürün hala gönderilemedi.Ürünün kargolama süresi 5 iş günü fakat neredeyse 10 gün oldu bir cevap yok !

7/24 müşteri hizmet hattı olan 216-6450000 numaralı telefondan müşteri temsilcisine bağlanmak tam bir mucize ve her aramada en az 10 dakika bekliyorsunuz tam 1. sırada iken telefon kapanıyor.

Firma bunu izah edemez çünkü sistem bu şekilde kurulmuştur eminim hattı ulaşılabilir tutmak için yoksa santral kilitlenecektir.(Tabi müşteri temsilci sayısı da yeterli değil açıkça belli). Bu da ayrı bir şikayet konusu tabi..

Şinasi 199 Okunma

Cevaplar

 • Hizlial.com Temsilcisi25 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, İlginizden dolayı biz teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Hızlıal.com

 • Şinasi'nin Teşekkür Mesajı25 Şubat 2014

  Şikayetim çözülmüştür. Serap hanıma tşk.ler. Syg.

 • Hizlial.com Temsilcisi24 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Tarafınıza telefonla bilgi verilmiştir.İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Hızlıal.com

 • Şinasi22 Şubat 2014

  Şikayet çözülmüştür.Ancak yeni bir şikayet konusu oluşturmuştur çözümü.Kullanılmak üzere verilen hediye puan süresi dolmadan geri alınmış,iade edileceği söylensede edilmemiş sistemsel sorun olduğu söylenip (çok fazla zaman olduğu için yalan beyan olduğunu düşünüyorum ) iade edilmemiştir. Syg.

 • Hizlial.com Temsilcisi24 Aralık 2013

  Değerli Müşterimiz, Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Hızlıal.com

 • Şinasi23 Aralık 2013

  Şikayetvar.com yetkililerine de ayrıca böyle bir hizmeti sağladıkları için de teşekkürler. Saygılarımla.

 • Şinasi'nin Teşekkür Mesajı23 Aralık 2013

  Bilgilendirme yapılmış ve şikayet konusu olan problem çözülmüştür.23/12/2013 tarihinde arayan Hızlıal.com müşteri temsilcinin (xxxx bayan) ilgisinden dolayı tşk.ederim. Saygılarımla.

 • Hizlial.com Temsilcisi18 Aralık 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön